Połącz się z nami

Prawie WSZYSCY mieszkańcy „Big Brothera” NOMINOWANI! Fani programu WŚCIEKLI!

Rozrywka

Prawie WSZYSCY mieszkańcy „Big Brothera” NOMINOWANI! Fani programu WŚCIEKLI!

„Big Brother” rozkręcił się na dobre. Produkcja cały czas zaskakuje fanów programu coraz to nowszymi pomysłami, jednak nie zawsze podobają się one telewidzom. Tym razem Wielki Brat postanowił, że aż SIEDEM osób będzie nominowanych do opuszczenia domu, co spotkało się z ogromnym niezadowoleniem wśród fanów reality show! Dlaczego prawie wszyscy są nominowani? Zobaczcie!

W niedzielę z programem pożegnała się Kasia Olek, a podczas cotygodniowych nominacji mieszkańcy domu nominowali Łukasza Darłaka i Madę Zając.Jednak, żeby nie było za kolorowo, Wielki Brat zdecydował, że nominuje również innych uczestników. Ta decyzja naprawdę rozwścieczyła internautów, którzy nie kryją swojego oburzenia.

19 maja odbyły się już dziewiąte nominacje. Program powoli zbliża się ku końcowi, a w domu Wielkiego Brata nadal jest ośmiu uczestników. W niedzielę mieszkańcy nominowali Łukasza i Magdę Zając. Łukasz już raz pożegnał się z programem, jednak producenci postanowili zrobić na przekór telewidzom i ponownie chłopak stał się pełnoprawnym mieszkańcem.

W poniedziałek Wielki Brat wymyślił dla mieszkańców specjalne zadania w postaci gier losowych, podczas których przegrani musieli zostać wpisani na listę osób nominowanych. W efekcie do Magdy i Łukasza dołączyli niemal wszyscy mieszkańcy. Jedyną bezpieczną osobą w tym tygodniu jest Magdalena Wójcik.

Internauci nie kryją swojego oburzenia tym faktem i uważają, że produkcja programu po raz kolejny z nich zakpiła. Pojawiają się głosy, że był to specjalny ruch Wielkiego Brata, aby z programem nie pożegnał się, już kolejny raz Łukasz Darłak, który jest dość barwną postacią i potrafi nieźle namieszać, co nie raz udowodnił. W komentarzach pod zdjęciem, siedmiu nominowanych osób, możemy przeczytać:

„Żenada. Po co te głosowania? Big Brother na siłę chce zostawić Łukasza w programie. Łukasz robi skandale, zamieszanie . Wszelkie zasady są łamane”, „Po co nominują osoby w domu wielkiego brata, jak potem wielki brat wymyśla inne nominacje? Nie szanuje widzów”.

Tam, gdzie jest hejt znajdą się również osoby, którym pomysł nominacji prawie wszystkich uczestników się podoba.

„Stało się bardzo dobrze, że prawie wszyscy są nominowani. Przynajmniej telewidzowie mają możliwość wywalenia z Domu Wielkiego Brata ludzi mało ciekawych, mało wnoszących do programu. Spora część osób narzeka na Łukasza i te jego dramy. Ale było przynajmniej ciekawie!”.

Producenci bez wątpienia wiedzą jak zrobić zamieszanie wokół programu i coraz nowszymi pomysłami, które nie zawsze podobają się fanom show, potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego widza.

Jakie jest Wasze zdanie? Faktycznie uważacie, że tym razem Wielki Brat przegiął?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry