Premiera filmu “Gierek” ściągnęła na ściankę plejadę gwiazd. Zobaczcie, kto się pojawił!

18 stycznia 2022
Przez: : J.J

18 stycznia zaplanowana została przedpremiera filmu Gierek, który trafi do polskich kin już 21 stycznia. Oficjalna przedpremiera filmu to świetny moment na zaprezentowanie się na ściance w błysku fleszy. Zobaczcie, jak wyglądały stylizacje zebranych tam gwiazd.

Gierek – premiera filmu

Film Gierek opowiada historię życia Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR w latach 1970–1980. W kolejnej polskiej produkcji nie zabraknie znanych aktorów i aktorek. Michał Koterski wcielił się w postać tytułowego Gierka, a jego żonę zagrała Małgorzata Kożuchowska. Jan Frycz został natomiast Prymasem Stefanem Wyszyńskim.

Film trafi na ekrany polskich kin już w najbliższy piątek 21 stycznia. Parę dni przed została zorganizowana jednak oficjalna przepremiera, a na nią zaproszeni nie tylko aktorzy grający w filmie, ale ich najbliżsi i inne znane gwiazdy z show-biznesu.

“Jutro uroczysta premiera filmu “Gierek” a od piątku 21 stycznia w kinach w całej Polsce. Nie ukrywam że jest we mnie dużo emocji. Jutro zobaczę film razem z cała moja rodzina .Tym większa jest we mnie ekscytacja bo nie mieli ze mną łatwo a teraz bedą mogli być ze mnie dumni ( mam nadzieje 😂) Ta rola kosztowała mnie wiele wyrzeczeń i dużo ciężkiej pracy. Ale za każdym wysiłkiem jednostki stoją ludzie 😍 (…)” – czytamy na Instagramie Michała Koterskiego.

Kadr z filmu Gierek

Zobacz także: Kreacje gwiazd podczas premiery filmu Dody – Dziewczyny z Dubaju

Kto się pojawił na premierze?

Wśród osób, które pojawił się na premierze filmu Gierek nie mogło zabraknąć aktorów, którzy wcielili się w główne postacie, czyli Małgorzaty Kożuchowskiej i Michała Koterskiego. Na czerwonym dywanie zjawili się również Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha z partnerką, Sebastian Stankiewicz, Krzysztof Ibisz i wielu innych.

Nie da się ukryć, że przeważającą większość stanowili mężczyźni, którzy w filmie grali “pierwsze skrzypce”

Zobaczcie, jak prezentowali się na czerwonym dywanie!

Premiera filmu Gierek
Obsada aktorska filmu Gierek, fot. Grabowski/AKPA
Michał Koterski, Sebastian Stankiewicz
Michał Koterski, Sebastian Stankiewicz, fot. Grabowski/AKPA
Antoni Pawlicki
Antoni Pawlicki, fot. Grabowski/AKPA
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, fot. Grabowski/AKPA

Kto Waszym zdaniem zaprezentował się najlepiej?

Źródło: Akpa, Instagram Michała Koterskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz