„Dziewczyny z Dubaju”: Plejada gwiazd na premierze! Elegancka Figura, skromna Gałązka i zjawiskowe Sawczuk z Kalicką… [ZDJĘCIA]

22 listopada 2021
Przez: : M.J

W poniedziałek, 22 listopada odbyła się oficjalna premiera filmu Dziewczyny z Dubaju. Nie da się ukryć, że na ekranizację tej produkcji widzowie musieli chwilę poczekać. Niemniej jednak podczas premiery filmu, za którym stoją m.in. Doda i Emil Stępień, pojawiło się wiele gwiazd. Jak się prezentowały?

Dziewczyny z Dubaju

Na ekranizację filmu, za którym stoją Emil Stępień i Doda musieliśmy czekać od 2018 roku. Wówczas małżonkowie ogłosili, że chcą podjąć się tego wyzwania. Do filmu zatrudnili największe gwiazdy, natomiast reżyserią zajęła się sama Marysia Sadowska. W Dziewczynach z Dubaju zobaczymy m.in. fenomenalną Paulinę Gałązkę, utalentowaną Kasię Sawczuk, czy znakomitą Olgę Kalicką. Na ekranach pojawi się również niezastąpiona Katarzyna Figura.

Dziewczyny z Dubaju film
Plakat filmu Dziewczyny z Dubaju.

Nie da się ukryć, że nim produkcja weszła na ekrany zrobiło się bardzo głośno na temat filmu, a to wszystko za sprawą rozwodu Dody z Emilem Stępniem. Para, choć początkowo publicznie prała brudy ostatecznie zdecydowali się rozstać z szacunkiem publikując na swoich profilach oświadczenia.

Zobacz także: Doda zabrała głos po rozwodzie. Poruszający wpis…

Głośnym echem w mediach odbiła się również impreza rozwodowa Dody, która głośno uczciła swoją “wolność”. Choć Rabczewska zdecydowała, że nie pojawi się na premierze filmu, w którego włożyła wiele serca, to na czerwonym dywanie nie zabrakło wielu gwiazd.

Gwiazdy na premierze Dziewczyn z Dubaju

Już od 26 listopada widzowie w całej Polsce będą mogli zobaczyć ten długo wyczekiwany film. Oficjalna premiera odbyła się w poniedziałkowy wieczór.

Katarzyna Figura zaprezentowała się w bardzo ciekawej stylizacji, której całości dopełniały kapelusz i wysokie kowbojki w tym samym kolorze.

Katarzyna Figura
scena z: Katarzyna Figura, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulina Gałązka postawiła tym razem na skromną stylizację.

Paulina Gałązka
scena z: Paulina Gałązka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marysia Sadowska zaprezentowała się w czerni, a drapieżny look podkreślał mocny makijaż.

Marysia Sadowska
scena z: Maria Sadowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Olga Kalicka postawiła na odważną stylizację, która doskonale podkreśliła jej zgrabną sylwetkę.

Olga Kalicka
scena z: Olga Kalicka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kasia Sawczuk jak zawsze olśniła. Tym razem zaprezentowała się w długiej, lejącej sukni, w której wyglądała niezwykle elegancko.

Katarzyna Sawczuk
scena z: Katarzyna Sawczuk, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Na premierze nie mogło również zabraknąć Emila Stępnia, który świętował ten dzień z pozostałymi gwiazdami.

Zobacz także: Emil Stępień podziękował byłej żonie. Skąd taki ruch?

Emil Stępień
scena z: Giulio Berruti, Emil Stępień, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Źródło: Akpa / Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej