Połącz się z nami

Premiera nowej edycji „MTV Cribs”. Popularny program powraca!

News

Premiera nowej edycji „MTV Cribs”. Popularny program powraca!

Właśnie dziś 19 maja o godz. 20:00 miała miejsce premiera nowej edycji „MTV Cribs”. Ten popularny program o domach gwiazd teraz będzie nadawany w zupełnie innej formule, bo za pomocą łączenia online. W pierwszym odcinku zaprezentowała się Sandra Kubicka. Jakie wyzwanie ją czekało na koniec odcinka? Zobaczcie!

MTV Cribs” to jeden z najpopularniejszych formatów tej stacji muzycznej, gdzie gwiazdy opowiadają o swoim prywatnym życiu, oprowadzając widzów po swoich domach oraz mieszkaniach. Program miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych na kanale MTV w 2000 roku, Polska edycja zadebiutowała zaś w 2008 roku. Przez trzy lata emisji wystąpiły w niej między innymi takie gwiazdy jak Doda, Natalia Kukulska, Anna Wyszkoni, Patrycja Kazadi. Maria Sadowska, Ewa Farna, Muniek Staszczyk, Peja, a także Mariusz Czerkawski czy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Premiera nowej edycji „MTV Cribs”.

Po dziewięciu latach ten lubiany niegdyś program wraca, jednak tym razem będziemy mogli go oglądać, za darmo w internecie. Właśnie dzisiaj 19 maja na kanale MTV Polska w serwisie YouTube zadebiutuje specjalna edycja programu „MTV Cribs”. Premierowe odcinki publikowane będą we wtorki i czwartki.

„Chcieliśmy zaproponować naszym widzom program szyty na miarę „nowej rzeczywistości”. Dzięki temu, że dysponujemy tak bogatą i inspirującą biblioteką programową, mieliśmy mnóstwo pomysłów na stworzenie programu, odpowiadającego na nowe potrzeby naszych fanów w obecnej rzeczywistości. Ale nie mieliśmy wątpliwości, że format „MTV Cribs” będzie doskonałym wyborem. Dodatkowo nasza propozycja wpisuje się w inicjatywę ViacomCBS #RazemNaOdległość, która realizowana jest na wiele sposobów przez oddziały firmy na całym świecie” – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Daniel Reszka, vice president, comedy & entertainment, youth & music brands ViacomCBS Networks CEE.

Produkcja rzeczywiście dostosowała się do dzisiejszych realiów oraz założeń życia w dobie pandemii koronawirusa. Prowadząca Nina Cieślińska, łączy się bowiem z gwiazdami za pomocą komunikatora internetowego, które same prowadzą ją przez zakątki swoich wnętrz.

Welcome to Miami z Sandrą Kubicką

Bohaterką pierwszego odcinka była modelka Sandra Kubicka. Modelka zdradzała prowadzącej sekrety swojej codzienności w przepięknym, wielkim domu w Miami. Na koniec prowadząca „rzuciła” bohaterce programu wyzwanie.

Premiera nowej edycji "MTV Cribs"
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1B1hlDSD128

„Kochani widzowie Sandra będzie miała 30 sekund na zbudowanie wieży z co najmniej 20 poziomów, a wieżę tę będzie budowała z zapasów papieru toaletowego i płatków…”– zapowiedziała wyzwanie Nina.

W przypadku kiedy zadania Sandra nie wykona, ma podjąć #toiletpaperchallenge, zrobić sobie sukienkę z papieru toaletowego i wrzucić na Instagrama.

Premiera nowej edycji "MTV Cribs"
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1B1hlDSD128

Sandra przegrała challange i zdjęcie w papierowej kreacji faktycznie znalazło się w sieci, o czym pisaliśmy tutaj.

Pierwszy odcinek „MTV Cribs” w całości do zobaczenia -> TUTAJ

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry