Połącz się z nami

Premiera „Warsaw Shore”! Do ekipy dołączą nowi uczestnicy!

Nowy sezon reality-show Warsaw Shore

Rozrywka

Premiera „Warsaw Shore”! Do ekipy dołączą nowi uczestnicy!

Kontrowersyjny program typu reality-show, który od lat cieszy się wielką popularnością – Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy wraca na nasze ekrany. Zobaczcie, kiedy premiera najnowszego sezonu oraz jak prezentują się uczestnicy, którzy dołączą do ekipy.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy– kontrowersyjny program MTV

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy to polski program typu reality-show emitowany na antenie MTV Polska. Swoją premierę miał 10 listopada 2013 roku. Produkcja oparta jest na amerykańskim formacie Ekipa z New Jersey. Charakterystyka programu jest bardzo prosta – do reality-show zgłaszają się zwykli ludzie, których łączy wspólne zamiłowanie do imprez. W trakcie trwania programu uczestnicy mieszkają razem w jednej willi, a ukryte kamery pokazują ich codzienne perypetie, imprezy i przygodne romanse. Program uważany jest za jeden z najbardziej kontrowersyjnych, niemniej jednak w ciągu lat emisji zdobył masę fanów.

Zobacz także: Reakcja widzów na ostatni sezon programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy.

Celebryci Warsaw Shore

Program otworzył możliwość wejścia uczestnikom do świata show-biznesu. Do grona najbardziej popularnych gwiazd reality-show należy zaliczyć Elizę Wesołowską, która poślubiła Pawła Trybałę, powszechnie znanego jako Trybson, Anię Aleksandrzak nazywaną Małą, Ewelinę Kubiak znaną szerokiemu gronu jako Ewelona, Damiana Zduńczyka – Stiflera oraz Anastasiyę. Każde z nich choć nie występuje już w programie cieszy się wielką popularnością.

View this post on Instagram

A post shared by @ewel0na

Zobacz także: Stifler przyznał się do ilość partnerek. Ta liczba zwala z nóg!

Nowy sezon

Widzowie byli już świadkami czternastu edycji. Najnowsza zawita na nasze ekrany w najbliższą niedzielę 28 marca. W programie zobaczymy dotychczasowy skład składający się z Ewy, Mileny, Don Kasja, Dzika, Maćka, Divy, Spikera i Kingi. Jak się okazuje, do ekipy dołączy spora ilość nowych uczestników. Zobaczcie, jak prezentują się najnowsi ekipowicze!

Dominik

Patrycja

Kamil

Oliwia

Lena

Pierwszy odcinek w najbliższą niedzielę, 28 marca o godzinie 23.00 na kanale MTV!

Czekacie na nową edycję?

Źródło: Instagram warsawshore_official

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry