Połącz się z nami

„Prince Charming Polska”: Kogo wybierze Jacek? Internauci już wiedzą!

Uczestnicy Prince Charming

Rozrywka

„Prince Charming Polska”: Kogo wybierze Jacek? Internauci już wiedzą!

Kolejne odcinki programu Prince Charming Polska za nami. Uczestnicy zdążyli się już poznać, a widzowie mają swoich faworytów. Który z mężczyzn skradnie serce Jacka? Poznajcie typy internautów!

Prince Charming Polska

Prince Charming to absolutna nowość w naszym kraju. Takiego reality show jeszcze nie było! Głównym uczestnikiem programu jest Jacek Jelonek – przystojny i utalentowany model i fotomodel, który miał przyjemność współpracować z wieloma gwiazdami, m.in. z Marcinem Tyszką. Jacek jest tytułowym księciem programu, który ma nadzieję, że za jego pośrednictwem odnajdzie miłość życia.

Zobacz także: Widzowie ocenili Prince Charming

O jego serce stara się 13 mężczyzn, którzy wspólnie z Jackiem spędzają czas. Widzowie są świadkami ich wspólnych randek, a także obserwują ich codzienne życie. Nie brakuje również wielu atrakcji, dzięki którym panowie mogą poznać się bliżej. Cała akcja odbywa się w luksusowej willi w Hiszpanii, natomiast prowadzącą show jest niezastąpiona Aggie Lal.

W kolejnych etapach programu Jacek eliminuje uczestników, aby w wielkim finale wybrać, z którym kandydatem chce stworzyć związek.

Kogo wybierze Jacek Jelonek?

Za nami kilka niezwykle emocjonujących odcinków. Przypomnijmy, że do willi dołączyło dwóch kolejnych uczestników, którzy wprowadzili niemałe zamieszanie. Czy zawrócili w głowie Jacka? O najbardziej pasującego do głównego uczestnika mężczyznę zapytała widzów sama produkcja.

Uczestnicy programu Prince Charming

Internauci odpowiadając na zadane pytanie, zasypali profil masą komentarzy, w których podzielili się swoim zdaniem dotyczącym wyboru Jacka. Okazuje się, że zdecydowana większość obstawia Marka i Oliwiera. W niektórych komentarzach widzowie stawiają również na Oskara.

„Na chwile obecna Oliwer :-)”

„Myślę że narazie Marek”

„Oskar jest idealnym dopełnieniem, też ma klasę tylko w inny sposób. U obydwu można przepaść w oczach”

„Oliwier chyba najbardziej :)”

„Marek” – czytamy w komentarzach

Podzielacie zdanie internautów?

źródło: Instagram Prince Charming Polska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry