Produkcja „Rolnik szuka żony” w żałobie! ”Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze”

12 lipca 2023
Przez: : M.J

Smutne wieści dotarły do mediów w środę 12 lipca. Nie żyje Zbigniew Woźnicki, który był członkiem ekipy programu Rolnik szuka żony. Wzruszające słowa pożegnania opublikowano na oficjalnym profilu produkcji Telewizji Polskiej.

Nie żyje Zbigniew Woźnicki

Niestety, ale ponownie dotarły do nas smutne wieści. Nie żyje członek ekipy filmowej, który pracował na planie programu Rolnik szuka żony.

Produkcja pożegnała przyjaciela z ekipy pięknymi słowami. Jak podkreślono, Zbigniew Woźnicki zawsze był chętny do pracy. To ogromna strata dla wszystkich osób, które miały okazję współpracować z nim na planie programu TVP oraz dla jego bliskich.

“Zbyszku, Zbynku… Będziemy za Tobą bardzo tęsknić. Przez te wszystkie lata wniosłeś wiele radości i uśmiechu do naszej ekipy. Twoja chęć do pracy i pomocy zawsze będzie w naszej pamięci. Twoja olbrzymia wiedza na temat historii, jaką się z nami dzieliłeś, bardzo nam imponowała, a hasło: “O Święta Tereso” dalej brzmi w naszych głowach i sercach i będzie przyświecać pamięci o Tobie.

Już wszyscy dobrze wiemy, że “zupa to musi być zupa, a nie jakiś krem.” Żegnamy Cię pogrążeni w wielkim smutku. Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. EKIPA ROLNIKA RIP Zbigniew Woźnicki [*]”

Wierni fani programu wyrazili wyrazy współczucia pod postem. Jak czytamy:

“Jestem w ciężkim szoku.. .Jest mi naprawdę przykro “

“Dlatego w życiu są piękne chwile, szkoda, że tak krótko trwa,….smutne”

Przypomnijmy, że ponad rok temu odszedł jeden z uczestników Rolnik szuka żony. Krzysztof Pachucki, który dzięki programowi poznał Bogusię, mierzył się z depresją. Niestety, ale nie udało się mu jej pokonać i targnął się na swoje życie.

Natomiast zaledwie wczoraj (11 lipca), dowiedzieliśmy się o śmierci uczestnika pierwszej edycji Sanatorium miłości – Krzysztofa Rottbarda.

ZOBACZ TAKŻE: “Sanatorium miłości”: Nie żyje Krzysztof Rottbard. Odszedł w wieku 67 lat

Program Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony po raz pierwszy pojawił się na naszych ekranach w 2014 roku. Przez te wszystkie lata poznaliśmy wielu uczestników, którzy chcieli w programie Telewizji Polskiej znaleźć swoją drugą połówkę.

Nie da się ukryć, że niektórym rolnikom udało się spełnić to marzenia, a idealnym tego przykładem są m.in. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, a także Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz. Obie pary doczekały się pociech, a co więcej Marta i Paweł ostatnio stanęli na ślubnym kobiercu.

Już niebawem na naszych ekranach zostanie wyemitowana 10. edycji uwielbianego przez widzów programu.

Źródło: Facebook / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej