“Sanatorium miłości”: Nie żyje Krzysztof Rottbard. Odszedł w wieku 67 lat

11 lipca 2023
Przez: : M.J

Smutna wiadomość pojawiła się na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych programu Sanatorium miłości. Nie żyje uczestnik pierwszej edycji. Krzysztof Rottbard zmarł w wieku 67 lat.

Śmierć uczestnika “Sanatorium miłości”

Przykra informacja pojawiła się na profilu programu Sanatorium miłości. W sprawie śmierci uczestnika programu Telewizji Polskiej napisano krótki komunikat, w którym złożono kondolencje bliskim mężczyzny. Krzysztof Rottbard zmarł w wieku 67 lat.

„Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 67 lat odszedł od nas Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji Sanatorium Miłości. Dobry i otwarty kolega, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Żegnaj Krzysztofie. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia”

Krzysztof Rottbard w programie TVP

67-latek był uczestnikiem pierwszej edycji reality-show, którą widzieliśmy na swoich ekranach w 2019 roku. Wówczas mogliśmy dowiedzieć się, że 16 lat wcześniej rozwiódł się z żoną, z którą doczekał się dwóch synów. To właśnie jeden z nich namówił go do udziału w programie, choć nie było to łatwym zadaniem.

Krzysztof miał 62-lata, kiedy postanowił w programie Telewizji Polskiej szukać swojej drugiej połówki. Był podróżnikiem z Warszawy. Pasjonował się polowaniami, a także handlował antykami.

Jak pamiętamy, w programie nie udało się mu znaleźć miłości, jednak do samego końca wierzył, że na jego drodze pojawi się jeszcze jakaś kobieta. Dał się poznać widzom, jako miły i zawsze chętny do pomocy kolega. Wieść o śmierci Krzysztofa poruszyła widzów Sanatorium miłości.

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

scena z: Krzysztof Rottbard, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Formuła programu Sanatorium miłości

Program jest polskim reality-show, którego głównym tematem jest przyjaźń i poszukiwanie swojej drugiej połówki. Program odbywa się w sanatorium, gdzie grupa singli spędza czas razem, mając nadzieję na znalezienie prawdziwej miłości.

W każdym sezonie programu do sanatorium przybywają nowi uczestnicy, którzy mają szansę poznać się nawzajem i nawiązać relacje. Program skupia się na interakcjach między uczestnikami, a także na różnych wyzwaniach i zadaniach, które mają na celu budowanie relacji i pomagają w odkrywaniu wzajemnych uczuć.

ZOBACZ TAKŻE: Była żona Darka zostawiła go dla programu „40 kontra 20”! Zaskakujące wyznanie

W trakcie trwania programu uczestnicy mają okazję spędzić czas razem w romantycznych sceneriach, uczestniczyć w randkach oraz wyjazdach. Prowadzącą od samego początku jest niezastąpiona Marta Manowska.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej