Profesjonalny makijaż na komunię? Ubiór i pomalowana twarz 9-latki wywołały oburzenie!

16 maja 2023
Przez: : M.J

Imprezy komunijne z roku na rok coraz bardziej szokują. Rodzice dzieci, które przyjmują sakrament decydują się na coraz bardziej zaskakujące pomysły, w tym także na makijaż dzieci na komunię. Zobaczcie to nagranie, które obiegło sieć, a które zbulwersowało społeczność.

Komunia święta

Co roku w sieci można znaleźć wiele informacji na temat komunii, które z roku na rok wzbudzają coraz większe kontrowersje. Małe, bardzo kameralne przyjęcia w domu, czy restauracji powoli zmieniają formę. Ludzie decydują się na organizację przyjęcia komunii zapraszając dziesiątki gości, organizując zespoły, czy dj’a, a na stołach gości alkohol.

Ewolucję przechodzą również stroje dzieci, które przystępują do komunii. Niegdyś szatki, czy skromne sukienki, często zmieniają się w wystawne suknie, z bogatymi zdobieniami, którymi nie powstydziłby się Panny Młode.

Makijaż dziewczynki przyjmującej Komunię Świętą

Okazuje się, że to nie wszystko! Coraz więcej osób decyduje się na bardziej diametralne kroki, robiąc dziewczynkom, przyjmującym komunię, profesjonalny makijaż. Sieć obiegł filmik znanej makijażystki, która swoje prace publikuje za pomocą mediów społecznościowych – na portalu TikTok.

Tasha Keemy udostępniła nagranie, na którym dziewczynka pokazuje się w naturalnej wersji. Po chwili na jej twarzy widnieje pełen, profesjonalny makijaż – nałożony podkład, bronzer, sztuczne rzęsy, a także metaliczny, rzucający się w oczy cień. Uwagę zwraca również fryzura dziecka. Włosy zostały zagęszczone, uczesane w typowo weselny look oraz korona osadzona na głowie dziewczynki.

Nie sposób również zwrócić uwagę na stylizację. Dziecko ubrane jest w typowo weselny kostium, w którym Panne Młode przygotowują się do tego specjalnego dnia – piżamkę i szlafrok z okazjonalnym napisem.

W sieci zawrzało, pod opublikowanym nagraniem, pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy. Wiele osób uważa, że rodzice organizujące komunię decydują się na zbyt pochopne kroki – wystawne przyjęcia, bogate kostiumy, czy makijaże.

“Naprawdę? Czy to pierwsza komunia? Bo wygląda jak ślub 🥺” – czytamy w komentarzach.

Nie sposób nie zgodzić się z komentującymi. A Wy, co uważacie?

Źródło: TikTok, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej