Programowa partnerka Adriana z “Rolnik szuka żony” jest w ciąży! Miłość wyraźnie jej służy!

13 stycznia 2021
Przez: : M.J

Programowa partnerka Adriana z szóstej edycji “Rolnik szuka żony” potwierdziła, że jest w ciąży. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała urocze zdjęcie z ukochanym, a jej wpis nie pozostawia złudzeń, że jest w końcu bardzo szczęśliwa! Zobaczcie!

Szósta edycja uwielbianego przez widzów programu “Rolnik szuka żony” już dawno za nami. Jednak nie da się ukryć, że fani tego formatu nadal chętnie śledzą losy uczestników każdej edycji. To właśnie w tym formacie rolnicy zapraszają na swoje gospodarstwa potencjalne kandydatki i dopiero po czasie decydują, z która z dziewczyn chcą ułożyć sobie życie. W szóstej edycji poznaliśmy Adriana, który zaprosił do siebie trzy dziewczyny. Ilona, Wiola i Agata walczyły o serce rolnika, jednak ten ostatecznie postanowił wybrać Ilonę, z którą kontynuuje swoją znajomość po zakończonym programie.

https://www.instagram.com/p/CFNl7zZBvdr/

Widzowie na pewno pamiętają Wioletę Boćwińską, która dała się poznać, jako bardzo skromna dziewczyna. Do programu przyszła, aby znaleźć prawdziwą miłość, jednak okazuje się, że dopiero poza kamerami udało się jej spełnić to marzenie. Od jakiegoś czasu na jej Instagramie zaczęły pojawiać się zdjęcia z jej ukochanym. Miłość między nimi widać gołym okiem, a teraz okazuje się, że oboje już niebawem zostaną rodzicami! Zobaczcie!

Programowa partnerka Adriana z “Rolnik szuka żony” jest w ciąży!

Tydzień temu na Instagramie Wioli pojawiło się zdjęcie z jej partnerem. Tuż pod zdjęciem możemy również przeczytać komentarz od jednej z internautek. Wprost zapytała Wiolety, czy ta przypadkiem nie jest w ciąży.

Programowa partnerka Adriana z

Na to pytanie odpowiedziała ochoczo programowa partnerka Adriana. Jak się również okazuje, to już kolejna uczestniczka programu, które spodziewa się dziecka. Co więcej, Wioleta zaznaczyła w komentarzach, że nie chce zdradzać terminu rozwiązania, ale jest bardzo szczęśliwa i już nie może się go doczekać.

Programowa partnerka Adriana z

Zobaczcie również: Natalia z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży! Pokazała spory brzuszek

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie pogratulować i życzyć szczęśliwego rozwiązania!

Jesteście fanami programu “Rolnik szuka żony”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej