“Projekt Lady 6”: ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji show – szykuje się wiele nowości!

7 września 2021
Przez: : MC

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja uwielbianego przez widzów show, czyli Projekt Lady. Jak poinformowała sama Małgorzata Rozenek-Majdan, w 6. edycji zobaczymy wiele zmian i nowości.

O czym jest program?

Projekt Lady po raz pierwszy pojawił się w polskiej telewizji w 2016 roku i w ekspresowym tempie zyskał rzeszę fanów. Produkcja niezmiennie od lat przyciąga przed szklane ekrany mnóstwo telewidzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy bohaterek, ich przemiany, a także z zaciekawieniem słuchają rad mentorek.

Przypomnijmy, że w programie biorą udział dziewczyny w różnym wieku, których zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Często mają problemy z zachowaniem, nie potrafią panować nad swoimi emocjami, nie stronią od alkoholu i imprez, ale za to wykazują chęć zmiany na lepsze. A to w tym programie jest najważniejsze! Pod bacznym okiem mentorek – Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej przechodzą szkolenia, biorą udział w wykładach i wielu rodzajach zajęć, które budują pewność siebie i pozwalają pogodzić się z trudną przeszłością. Uczestniczki często zdobywają się na szczere wyznania i opowiadają o swoim życiu prywatnym, które ukształtowało ich charakter. Jednym z elementów programu jest również metamorfoza ich wyglądu.

Nad wszystkim czuwa prowadząca programu – Małgorzata Rozenek-Majdan, która motywuje dziewczyny do działania i przygląda się ich staraniom. Uczestniczka, która przejdzie największą zmianę otrzyma nagrodę główną, czyli trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oksfordzie o wartości ok. 70 tys.

Zobacz także: Wielkie metamorfozy w Projekcie Lady

Projekt Lady 6

Zapewne wielu z Was zastanawiało się czy wkrótce pojawi się kolejna edycja programu. Jak się okazuje, zdjęcia do 6. edycji Projektu Lady już trwają. O wszystkim poinformowała Małgorzata Rozenek-Majdan, która za pośrednictwem Instagrama wyznała, że zbliżająca się edycja będzie zupełnie inna niż pozostałe.

“Bardzo cieszę się, że spotkam się z mentorkami – Tatianą i Ireną, bo bardzo się za nimi stęskniłam. Bardzo też się cieszę, że poznam nowe dziewczyny, podobno ten sezon, a nawet wiem, że ten sezon będzie bardzo różnił się od poprzednich. Tych różnic będzie wiele i będę powoli wam je wszystkie wyjawiać” – poinformowała Małgorzata Rozenek-Majdan, podczas drogi na plan zdjęciowy.

Małgorzata Rozenek-Majdan w drodze na zdjęcia do Projektu Lady 6

Planujecie oglądać najnowszą edycję show?

źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan, Instagram Projektu Lady

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej