Połącz się z nami

Prokuratura zażądała sekcji zwłok Kasi Lenhardt. Prawda wyjdzie na jaw?!

Kasia Lenhardt to

Moda i uroda

Prokuratura zażądała sekcji zwłok Kasi Lenhardt. Prawda wyjdzie na jaw?!

Śmierć pięknej modelki odbiła się szerokim echem w mediach. Choć od tego tragicznego wydarzenia minęły już blisko dwa tygodnie z jej odejściem nie potrafi pogodzić się wiele ludzi. Sprawa kobiety wciąż budzi sporo niewiadomych i wysuwa kolejne teorie spiskowe. Teraz prokuratura zażądała sekcji zwłok Kasi Lenhardt. Zobaczcie więcej na ten temat.

Z pierwszymi dniami lutego media poinformowały o śmierci pięknej modelki – Katarzyny Lenhardt. Kasia zyskała rozgłos w Niemczech, gdzie zdecydowała się na udział w programie „Top Model”. O pięknej 25-latce zrobiło się jeszcze głośniej gdy media odkryły, że związana jest z Jerome Boatengiem – znanym piłkarzem drużyny Bayernu Monachium.

Ich rozstanie wraz z początkiem lutego nie odbyło się w zgodzie. W mediach mogliśmy czytać wzajemne oskarżenia ex-partnerów, które napływały z niemieckiej prasy. Piłkarz oskarżał Kasię o zniszczenie swojego poprzedniego związku i nadużywanie alkoholu. Modelka natomiast zarzucała byłemu partnerowi zdrady i oszustwa względem jej osoby.

Parę dni temu wyciekły nowe informacje po śmierci
Kasi. Jak się wówczas okazało, Jerome Boaten kazał jej podpisać umowę:

„Można w niej przeczytać, że modelka zgodziła się do „zachowania absolutnej ciszy” w sprawie relacji z Boatengiem”TUTAJ możecie dowiedzieć się więcej na ten temat.

Prokuratura zażądała sekcji zwłok Kasi Lenhardt.

Tajemnicza śmierć 25-latki cały czas nie schodzi z ust ludzi. Choć od początku mówiono, że to Kasia targnęła się na swoje życie, sprawa ta budzi wiele niewiadomych, a na jej temat powstaje wiele teorii.

Jak się okazuje, prokuratura również postanowiła sprawdzić wszystko, by być pewnym co do powodu śmierci kobiety i wszczęła dodatkowe śledztwo. Prokurator zażądał sekcji zwłok:

„W związku ze śmiercią osoby, o której mowa, w prokuraturze w Berlinie wszczęto śledztwo w sprawie śmierci. Zarządzono sekcję zwłokpodaje serwis „Promiflash”.

Myślicie, że sprawa nabierze nowego kierunku? O dalszym przebiegu sprawy poinformujemy Was na bieżąco!

To również może Was zainteresować: Boateng uczcił pamięć Kasi Lenhardt. Zrobił to podczas meczu Bayernu Monachium.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry