Prokuratura zażądała sekcji zwłok Kasi Lenhardt. Prawda wyjdzie na jaw?!

22 lutego 2021
Przez: : J.J

Śmierć pięknej modelki odbiła się szerokim echem w mediach. Choć od tego tragicznego wydarzenia minęły już blisko dwa tygodnie z jej odejściem nie potrafi pogodzić się wiele ludzi. Sprawa kobiety wciąż budzi sporo niewiadomych i wysuwa kolejne teorie spiskowe. Teraz prokuratura zażądała sekcji zwłok Kasi Lenhardt. Zobaczcie więcej na ten temat.

View this post on Instagram

A post shared by KASIA (@kasia_lenhardt)

Z pierwszymi dniami lutego media poinformowały o śmierci pięknej modelki – Katarzyny Lenhardt. Kasia zyskała rozgłos w Niemczech, gdzie zdecydowała się na udział w programie „Top Model”. O pięknej 25-latce zrobiło się jeszcze głośniej gdy media odkryły, że związana jest z Jerome Boatengiem – znanym piłkarzem drużyny Bayernu Monachium.

View this post on Instagram

A post shared by KASIA (@kasia_lenhardt)

Ich rozstanie wraz z początkiem lutego nie odbyło się w zgodzie. W mediach mogliśmy czytać wzajemne oskarżenia ex-partnerów, które napływały z niemieckiej prasy. Piłkarz oskarżał Kasię o zniszczenie swojego poprzedniego związku i nadużywanie alkoholu. Modelka natomiast zarzucała byłemu partnerowi zdrady i oszustwa względem jej osoby.

Parę dni temu wyciekły nowe informacje po śmierci
Kasi. Jak się wówczas okazało, Jerome Boaten kazał jej podpisać umowę:

„Można w niej przeczytać, że modelka zgodziła się do „zachowania absolutnej ciszy” w sprawie relacji z Boatengiem”TUTAJ możecie dowiedzieć się więcej na ten temat.

Prokuratura zażądała sekcji zwłok Kasi Lenhardt.

Tajemnicza śmierć 25-latki cały czas nie schodzi z ust ludzi. Choć od początku mówiono, że to Kasia targnęła się na swoje życie, sprawa ta budzi wiele niewiadomych, a na jej temat powstaje wiele teorii.

Jak się okazuje, prokuratura również postanowiła sprawdzić wszystko, by być pewnym co do powodu śmierci kobiety i wszczęła dodatkowe śledztwo. Prokurator zażądał sekcji zwłok:

„W związku ze śmiercią osoby, o której mowa, w prokuraturze w Berlinie wszczęto śledztwo w sprawie śmierci. Zarządzono sekcję zwłokpodaje serwis „Promiflash”.

Myślicie, że sprawa nabierze nowego kierunku? O dalszym przebiegu sprawy poinformujemy Was na bieżąco!

To również może Was zainteresować: Boateng uczcił pamięć Kasi Lenhardt. Zrobił to podczas meczu Bayernu Monachium.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej