Przerażająca wizja jasnowidza. To stanie się podczas koncertu w Warszawie?

4 lipca 2022
Przez: : B.Z

Przerażające wizja jasnowidza. To stanie się podczas koncertu w Warszawie? Popularny jasnowidz – Wojciech Glanc – po raz kolejny podzielił się ponurą wizją. Tym razem mówił o dramacie, który może wydarzyć się podczas imprezy masowej w stolicy naszego kraju. Ponadto mówił o tym, jaka pogoda czeka nas w najbliższym czasie. Polacy powinni przygotować się na naprawdę niebezpieczne zjawiska. Szczegóły poniżej.

Przerażająca wizja jasnowidza. To stanie się podczas koncertu w Warszawie?

Jasnowidz Wojciech Glanc w ostatnim czasie staje się coraz popularniejszy. Treść jego wizji cytują największe portale w kraju. Wiele osób stawia go już nawet w jednym rzędzie z Krzysztofem Jackowskim, którego wizje śledzi naprawdę pokaźna liczba Polaków. Jedna z ostatnich przepowiedni Glanca przyprawia o dreszcze. Mianowicie, mówił on o pewnym dramacie, który już niebawem może rozegrać się w stolicy naszego kraju. Straszne wydarzenia mają mieć miejsce podczas koncertu w Warszawie. Słowa wizji Glanca przytacza portal antyradio.pl. Cytujemy je poniżej:

Mam po prostu wrażenie wybuchu mocnej paniki, jakby ludzie mieli się potratować. Zostanie tam coś sprowokowane, ktoś coś podrzuci. To się zacznie od małego wybuchu, strzału czy czegoś takiego i wystraszy ludzi. Jeśli miałbym coś sugerować warszawiakom, to najlepiej, żeby trzymali się z daleka od takich wielkich wydarzeń.

ZOBACZ TAKŻE: Mała pizza za ponad 3 tysiące złotych? Łodzianin nie mógł uwierzyć widząc rachunek za przelew…

Glanc o pogodzie w Polsce. Złe informacje – trzeba się przygotować na najgorsze

Wojciech Glanc zabrał głos jeszcze na temat pogody w Polsce. Chodzi o niebezpieczne zjawiska. Niestety nie ma on dobrych wieści dla rodaków. Glanc mówił wprost o “przerażających obrazach”:

Będzie bardzo gorące lato. Wiem, że temperatury skaczą teraz w obie strony, ale czeka nas smażalnia ryb. Do tego dojdą potworne burze w skali o wiele większej, niż kiedykolwiek widzieliśmy. Dotknie to kilka miejscowości. Burze dokonają potężnych zniszczeń, powróci temat trąb powietrznych. Pojawiają mi się przerażające obrazy.

Namiastkę tej zapowiedzi jasnowidza mieliśmy już niedawno, gdy Polskę nawiedziły wichury i ulewne deszcze. Niestety może okazać się, że Wojciech Glanc będzie mieć rację. Nagłe zjawiska pogodowe w naszym kraju stają się coraz bardziej powszechne. Nawet trąby powietrzne, których występowanie w Polsce było niegdyś czymś nieprawdopodobnym, teraz stają się czymś, co nie dziwi już niemal nikogo. Niestety jednak, skutki ich pojawiania się mogą być naprawdę opłakane.

źródło: Antyradio.pl; foto: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej