Połącz się z nami

Przetakiewicz rozpala zmysły w wannie! Skąd zatem krytyka?

Przetakiewicz w wannie

Moda i uroda

Przetakiewicz rozpala zmysły w wannie! Skąd zatem krytyka?

Joanna postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami sposobami na pielęgnację podczas kąpieli. Przetakiewicz rozpala zmysły w wannie! To naprawdę warto zobaczyć!

Najnowszy post projektantki wywołał wśród internautów sporo emocji. Chociaż większość z fanów Joanny była zachwycona jej nowym filmikiem, niestety część z nich wyraziła także oburzenie. Poznajcie szczegóły.

Joanna Przetakiewicz od lat obecna jest w polskim show-biznesie. 52-latka, która stworzyła uwielbiana markę La Mania, ma niebywałą smykałkę do interesów. Niedawno idąc za ciosem pochwaliła się, że razem ze swoim synem postanowili stworzyć kolejną markę projektującą ekskluzywne dodatki do domów.

Joanna mimo dojrzałego wieku, gdyż w listopadzie ubiegłego roku świętowała 52 urodziny, jest pewną siebie i swojej atrakcyjności kobietą. Projektantka jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych kobiet show-biznesu. Jej urodę i nieskrepowanie ciałem podziwiać można było w jednym z wydań Playboy’a. Przetakiewicz miała wówczas prawie 50 lat i jak się okazało wydanie, którego była gwiazdą, było jednym z najczęściej kupowanych w tamtym roku.

Przetakiewicz rozpala zmysły w wannie!

Twórczyni La Manii często apeluje do kobiet, aby wyszły z utartych schematów i spełniały się na wielu płaszczyznach. Ponad dwa lata temu Joanna przestawiła swój nowy projekt „Ery Nowych Kobiet”, który miał na celu integrowanie i motywowanie kobiet w małych społecznościach. Jak się okazało, kolejne przedsięwzięcie Przytakiewicz wciąż cieszy się ogromnym sukcesem.

Joanna wielokrotnie podkreśla, aby nie ograniczać się w życiu i korzystać z niego pełną parą. Przetakiewicz nigdy tez nie ukrywała, że uwielbia luksus. Niestety w obliczu światowej pandemii części jej obserwatorów nie spodobało się epatowanie bogactwem. Pod postem Joanny, na którym pokazuje, jak wygląda jej pielęgnacja w domowym zaciszu, pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

„W obliczu tragedii na świecie przykro mi patrzeć na takie rozkosze.. Przestaje obserwować.. Sorry”

„Nie czas na to Joanno kojarzysz co piszę? Nie oszukasz rzeczywistości mimo swojego optymizmu. Jednak pieniądze, luksusy to nie wszystko.A to okazuje się w czasie takim jak teraz. Spróbuj polecieć teraz GDZIEŚ🥴… Też „cierpię” , mam za co polecieć itp itd…Tylko odnoszę wrażenie, ze chyba bardziej niż Ty zdaję sobie z tego sprawę.”

Przetakiewicz rozpala zmysły

Na szczęście Joanna może liczyć także na wsparcie swoich wiernych obserwatorów. Zdecydowana większość internautów zachwyciła się swoją ulubienicą w wannie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry