Przybysz pokazała nowe zdjęcie córeczki! Mała Pola rośnie jak na drożdżach!

6 marca 2020
Przez: : M.J

W swoich mediach społecznościowych Sylwia pokazała zdjęcie z córeczką. Już od długiego czasu na jej profilu na Instagramie nie pojawiały się fotografie małej Poli, jednak dzięki temu teraz możemy zobaczyć, jak dziewczynka szybko rośnie. Do kogo jest bardziej podobna? Zobaczcie! Sylwia Przybysz pokazała nowe zdjęcie córeczki!

W połowie stycznia tego roku Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski zostali rodzicami. Kiedy w mediach społecznościowych ogłosili, że spodziewają się dziecka, w sieci pojawiło się mnóstwo gratulacji, niemniej jednak musieli również zmierzyć się z falą hejtu. Sylwia od początku zaznaczała, że od zawsze chciała mieć rodzinę i świadomie wraz z Jankiem podjęli decyzję o jej powiększeniu.

Kiedy dziewczynka pojawiła się już na świecie, młodzi rodzice nie kryli swojego szczęście. Na ich profilach w mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć, jak spędzają czas ze swoją pociechą. W jednym z wywiadów Sylwia nie mogła się nachwalić, jak wspaniałym tatą jest Janek. Zobaczcie TUTAJ. Pomimo tego, że Sylwia i Janek nie zwolnili tempa po narodzinach córeczki i nadal są bardzo aktywni zawodowo, to bez wątpienia ich życie uległo ogromnej zmianie.

Na pewno dużym zaskoczeniem jest to, że na profilu Sylwii nie często możemy oglądać zdjęcia małej Poli. O ile będąc w ciąży, chętnie pokazywała zdjęcia z kolejnych sesji ciążowych, to po przyjściu dziewczynki na świat jej profil nie jest wcale zapełniony zdjęciami Poli. Tym razem Przybysz pokazała, jak mała urosła przez te miesiące. Zobaczcie!

Sylwia Przybysz pokazała nowe zdjęcie córeczki!

Młoda mama sama w opisie zdjęcia zaznaczyła, że Pola jest już dużą dziewczynką. Musimy przyznać, że jest słodkim bobasem i jest całkiem duża, jak na niespełna dwumiesięczne dziecko:

“Taka jestem już duża dziewczynka🥰 przesyłamy Wam buziaki i życzymy miłego dnia 😘”

W komentarzach fani Janka i Sylwii od razu zaczęli rozpisywać się na temat podobieństwa dziewczynki do jednego z rodziców:

“Cały Jaś 😍❤️”

“O nie… jak słodzinka❤️❤️❤️ (czekałam na takie cute zdjęcie)”

“Jak to mówią, rośnie jak na drożdżach haha ❤️ słodzina mała 🥺”

Musimy przyznać, że Pola skradła nasze serca. Mamy nadzieję, że Sylwia częściej będzie nas raczyła zdjęciami swojej córeczki!

A Wy jak myślicie? Do kogo bardziej podobna jest Pola?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej