Przybysz zdradziła płeć drugiego dziecka! Zrobiła to w niecodzienny sposób.

12 lutego 2021
Przez: : J.J

Sylwia i Janek postanowili nie trzymać dłużej fanów w niepewności i zdradzili, jakiej płci będzie ich drugie dziecko. Chłopiec czy druga dziewczynka? Przekonajcie się! Przybysz zdradziła płeć drugiego dziecka!

Janek Dąbrowski i Sylwia Przybysz tworzą jeden z najbardziej popularnych par w świecie polskiego show-biznesu. Pomimo swojego młodego wieku para jest już rodzicami dziewczynki o imieniu Pola. Ich córeczka niedawno obchodziła roczek – urodziła się 14 stycznia 2020 roku.

Para chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. To właśnie tam oglądaliśmy pierwsze krągłości artystki, a następnie sporych już rozmiarów brzuszek. Byliśmy również świadkami wspaniałego baby-shower oraz chrzcin, które urządzone zostały z wielkim rozmachem.

Kiedy córka pary nie skończyła jeszcze roku Sylwia i Janek ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Od tej pory młodzi rodzice, choć dzielą się zdjęciami Sylwii, która ma już coraz większy brzuszek. Do tej pory jednak nie zdradzili swoim fanom, czy powitają na świecie drugą córeczkę a może synka. Sylwia i Janek w tajemnicy trzymają również imię, jakie wybrali dla swojej pociechy.

Przybysz zdradziła płeć drugiego dziecka!

Teraz postanowili zdradzić swoim fanom płeć dziecka. Co ciekawsze, zrobili to w bardzo oryginalny sposób nagrywając filmik na swoim kanale na Youtube. Nagranie trwa 15 minut, a w nim Sylwia i Janek na oczach internautów przygotowują babeczki, które zdradzić mają płeć dziecka.

„Emocje sięgają zenitu (…)zaraz się przekonamy czy to chłopczyk czy dziewczynka – boy or girl. Musimy to zrobić na trzy, cztery (…) o kurde kochani malina weszła mi w zęby, a jak malina to wiadomo jaki kolor…wiadomo… it’s a boy (żartuję) (…) musicie nam uwierzyć na słowo, że jest to masa różowa i jest to DZIEWCZYNKA”

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać, aż Sylwia i Janek zdradzą imię swojej córki. Kto wie, być może zrobią to jednak dopiero po porodzie.

Czekamy z niecierpliwością na szczęśliwe rozwiązanie Sylwii. A Wy?

To również może Was zainteresować: Janek Dąbrowski oświadczył się Sylwii Przybysz. Pierścionek jest zjawiskowy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej