“Przyjaciółki”: Co z serialową Dorotką? Agnieszka Sienkiewicz zdradziła czy definitywnie żegna się z produkcją

24 stycznia 2022
Przez: : J.J

Serial Przyjaciółki przez lata emisji zyskał ogromne grono fanów. Wielu z nich nie wyobraża sobie produkcji bez udziału Dorotki, której postać wnosiła wiele humoru. Agnieszka Sienkiewicz, która przez lata wcielała się w jej rolę w końcu zabrała głos. To definitywny koniec? Poznajcie szczegóły.

Serial Przyjaciółki

Przyjaciółki to jeden z najchętniej oglądanych seriali w polskiej telewizji. Lata emisji sprawiły, że zdobył ogromną rzeszę fanów, którzy co sezon chętnie zasiadają przed telewizorami śledząc perypetie przyjaciółek, którymi są: Małgorzata SochaJoanna LiszowskaAnita Sokołowska. W serialu pokazana jest ich codzienność, różnego rodzaju problemy oraz poruszane są sprawy społeczne. Oprócz tytułowych przyjaciółek w produkcji w ciągu licznych sezonów przewinęło się wiele znanych aktorek i aktorów a tym: Bartłomiej Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mateusz Damięcki, Paweł Małaszyński czy Kacper Kuszewski.

Zobacz także: Wszystko o serialu Przyjaciółki

Co dalej z serialową Dorotką?

Jedną z aktorek, która na stałe zapisała się w gronie bohaterów serialu jest Agnieszka Sienkiewicz, która wcielała się w postać Dorotki uwielbianej przez tysiące widzów. Przypomnijmy, że aktorka od dwóch sezonów nie pojawia się w składzie bohaterów serialu.

W listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy Was, kiedy Agnieszka Sienkiewicz zabrała pierwszy raz głos w sprawie odejścia z Przyjaciółek. Aktora przyznała, że potrzebuje odpoczynku od roli, w którą wcielała się od ponad 10 lat.

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz o odejściu z Przyjaciółek

Do tej pory jednak nie było wiadomo, czy odejście Agnieszki to chwilowa przerwa czy definitywny koniec jej przygody z produkcją. Teraz aktorka postanowiła raz na zawsze przekreślić wszelkie domysły i zdradziła, co dalej z serialową Dorotką.

W rozmowie z Jastrząbpost Sienkiewicz przyznała, że nie zamierza wrócić już na plan serialu, a grana przez nią postać pewnie na dłużej zostanie na Zanzibarze. Aktorka chce skupić się na nowych projektach:

“Nigdy tego nie komentowałam, więc jesteście pierwsi, którym to powiem. Rzeczywiście, zrezygnowałam z serialu Przyjaciółki. Bardzo proszę widzów o wyrozumiałość. Ja tę rolę gram 10 lat. Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci. Już drugi sezon jest beze mnie i rzeczywiście te pytania były, ale na razie nic się nie zapowiada i myślę, że utknę na tym Zanzibarze z tym moim Sławkiem. Bawcie się dobrze przy serialu, dziewczyny dźwigają to super i dają sobie świetnie radę, więc zachęcam, aby dalej oglądać.”

Sienkiewicz i Kuszewski
Dorota i Sławek z serialu Przyjaciółki

Myślicie, że produkcja zrezygnuje z postaci Dorotki, a może ktoś inny zajmie jej miejsce?

Źródło: Instagram, Jastrząbpost

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz