“Przyjaciółki”: Kolejny sezon bez Dorotki?! Agnieszka Sienkiewicz wróci do serialu? Aktorka odpowiedziała!

16 listopada 2021
Przez: : M.S.

Fani serialu zaniepokojeni nieobecnością Doroty w obecnym sezonie Przyjaciółek zapytali wprost Agnieszki Sienkiewicz, czy zamierza wrócić do produkcji. Teraz już wszystko jasne, bo słowa aktorki wiele wyjaśniają. Myślicie, że Agnieszka Sienkiewicz wróci do Przyjaciółek?

Serial Przyjaciółki

Przyjaciółki to bez wątpienia jeden z bardziej lubianych seriali aktualnie emitowanych. Losy czterech głównych bohaterek, w których role wcielają się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska oraz Joanna Liszowska śledzi wierne grono fanów serialu. Oprócz wymienionych postaci, znaczącą rolę odgrywała również postać grana przez Agnieszką Sienkiewicz, która pojawiła się w produkcji już w 1. sezonie.

Początkowo Dorota była czarnym charakterem, gdyż widzowie poznali ją jako kochankę męża jednej tytułowych postaci, Ingi (Małgosia Socha). Z czasem bohaterka grana przez Agnieszkę Sienkiewicz, dzięki swej charyzmie i komicznym sytuacjom w serialu, zyskała ogromną sympatie widzów i mało kto wyobrażał sobie Przyjaciółki bez Dorotki.

Agnieszka Sienkiewicz wróci do Przyjaciółek?

Niestety z początkiem 18. sezonu Przyjaciółek widzowie poczuli się rozczarowani, gdyż ich ulubiona postać zniknęła z serialu. Dorotka pojawiła się tylko w pierwszym odcinku, by poinformować Przyjaciółki o wyjeździe do ukochanego Sławka. Zaniepokojeni fani postaci granej przez Agnieszkę Sienkiewicz zapytali wprost swojej ulubienicy, czy jest szansa, by jej bohaterka wróciła do serialu.

Jak się okazuje, aktorka nie ma zbyt dobrych wiadomości dla swoich obserwatorów. Agnieszka Sienkiewicz nie ma zamiaru póki co wracać na plan Przyjaciółek:

“Chwilowo nie planuję. Potrzebuję odpocząć od tej postaci, gram ją już dziesięć lat”

Agnieszka Sienkiewicz jako Dorotka
Dorotka w Przyjaciółkach

Nie jest powiedziane, że postać Dorotki na zawsze zniknie z serialu, jednak niestety póki co widzowie muszą pogodzić się z nieobecnością Sienkiewicz w swoim ulubionym serialu.

Myślicie, że Agnieszka zmieni zdanie i jeszcze wróci do Przyjaciółek? Nie da się ukryć, że serial bez postaci Dorotki nie jest już taki sam.

Zobacz także: Kolejna gwiazda znika z Przyjaciółek

Zgadzacie się?

Źródło: Instagram Agnieszki Sienkiewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej