Puste parawany o świcie nad Bałtykiem! Internauta pokazał bulwersujące nagranie!

8 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Parawany stały się już nieodzowną częścią krajobrazu polskiego wybrzeża. Wczasowicze potrafią wpaść na różne pomysły, aby tylko zająć kawałek plaży i zarezerwować sobie jak najlepsze miejsce. W sieci pojawiło się nagranie internauty, który pokazał, jak tak naprawdę wygląda polskie wybrzeże o 8 nad ranem. Nie da się ukryć, że to zjawisko staje się już powoli nagminne.

Polacy nad polskim morzem

Wakacje nad polskim morzem cieszą się sporą popularnością wśród naszych rodaków. Niemal co roku polskie wybrzeże wprost pęka w szwach, a w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat tzw. parawaningu, nad którym nikt nie panuje.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Skrzynecka ZBULWERSOWANA wakacjami nad Bałtykiem!

Rozstawienie parawanu w założeniu miało chronić plażowiczów przed wiatrem, który często potrafi uprzykrzyć życie plażowiczom. Niemniej jednak z biegiem czasu turyści zaczęli wykorzystywać parawany, aby na publicznej plaży wyznaczać sobie miejsce, odgradzając się tym samym od innych plażowiczów. Nie da się ukryć, że to zjawisko stało się już bardzo popularne, a co więcej nikt nie zamierza nad tym zapanować. Tym samym filmik, który krąży w sieci doskonale pokazuje skalę “parawaningu” w Polsce.

Turyści przywłaszczają sobie kawałek publicznej plaży

Na TikToku pojawiło się nagranie internauty, który na plaży nieopodal Mielna pokazał, jak tak naprawdę wygląda proceder z parawanami. Pierwsi turyści pojawili się na plaży już skoro świt, aby rozłożyć parawan i tym samym przywłaszczyć sobie kawałek publicznej plaży. Co ciekawsze, na filmiku zamieszczonym w sieci nie zobaczymy na wybrzeżu żywej duszy, a jedynie miejsca wyznaczone przez parawany.

ZOBACZ TAKŻE: Filip Chajzer DRWI z kolegów celebrytów! Zamieścił mocny wpis!

Nie da się ukryć, że rozstawione parawany nie tylko zasłaniają innym plażowiczom widok, ale również zajmują znaczną część plaży.

Polskie morze, działki powytyczane […] rezerwacje porobione. Co za wsiury”- słyszymy na nagraniu.

W komentarzach pod nagraniem zawrzało. Wiele osób uważa, iż rozstawienie parawanu, aby wcześniej zająć sobie kawałek plaży powinno być karalne.

“Mnie zastanawia, o której godzinie to rozkładają😂 wstają o 4.00/5.00? Czy jeszcze wieczorem?”

“Powinna być kara za to 5000 zł”

“Tylko w Polsce takie cuda”

Co myślicie o rozkładaniu parawanów skoro świt?

Źródło: TikTok

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej