„Pytanie na śniadanie”: Anna Lewandowska zaliczyła niezłą wpadkę na wizji! Prowadząca, aż poczerwieniała!

13 maja 2022
Przez: : J.J

W jednym z ostatnich odcinków programu Pytanie na śniadanie doszło do niemałej wpadki na wizji, którą zarejestrowały kamery oraz pozostali prowadzący. Jak się okazuje, wszystko przez emocje po półfinale Eurowizji i zjawiskowym występie Krystiana Ochmana. Zobaczcie, o czym mowa.

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych, w którym poruszane są sprawy życia codziennego. W każdym odcinku zapraszani goście oraz specjaliści z różnych dziedzin, a także prowadzący, dyskutują na przeróżne tematy. Widzowie są również świadkami występów muzyków, a za stały punkt programu uznaje się kącik kulinarny, w którym poznajemy wiele wspaniałych przepisów.

Program nadawany jest na żywo. Nic więc dziwnego, że często dochodzi do wpadek, z których ciężko wybrnąć w tym samym momencie przed kamerami.

W ostatnim z odcinków podczas kącika Czerwonego dywanu, gdzie rozmawiano o Eurowizji i Krystianie Ochmanie doszło do wpadki Anny Lewandowskiej, która pełni rolę specjalistki od gwiazd.

Prowadzący Pytanie na śniadanie
Prowadzący Pytanie na śniadanie

Wpadka Lewandowskiej w Pytanie na śniadanie

Anna Lewandowska zwróciła się do Małgorzata Opczowskiej. Z przejęciem rozpoczęła opowieść emocjonującej historii:

“A teraz historia nie z tej ziemi. Małgosiu Opczowsko, wyobraź sobie, że jesteś w 39. miesiącu ciąży…” – zaczęła Lewandowska

Przejęzyczenie Lewandowskiej nie uszło uwadze pozostałych prowadzących. Nowicki zaczął nawet dopytywać ze zdziwieniem na twarzy, czy chodzi o ciążę słonia…

Ania Lewandowska chciała opowiedzieć widzom historię zagorzałej fanki zespołu Metallica, która w 39. tygodniu ciąży postanowiła polecieć do Brazylii na ich koncert. Co ciekawsze, urodziła dziecko pod sceną.

Anna Lewandowska myślała oczywiście o tygodniach ciąży jednak przejęzyczanie wywołało niemałe emocje. Prowadząca kącik gwiazd zaczęła tłumaczyć się, że pomyłka wynika z emocji jakie trzymają ją po półfinale Eurowizji

„To wszystko przez występ Krystiana Ochmana” – tłumaczyła zabawną wpadkę na wizji.

Zobacz także: Zabawną wpadkę podczas półfinału Eurowizji

Zwróciliście uwagę?

Źródło: Instagram Pytanie na śniadanie, Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej