Połącz się z nami

„Pytanie na śniadanie”: Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę na wizji! Rozkraczona nie mogła się podnieść…[WIDEO]

Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie.

Rozrywka

„Pytanie na śniadanie”: Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę na wizji! Rozkraczona nie mogła się podnieść…[WIDEO]

Widzowie niejednokrotnie byli świadkami wpadek w programach na żywo, które rządzą się swoimi prawami. Tym razem to Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w programie Pytanie na śniadanie, a na pomoc prezenterce ruszyło trzech mężczyzn. Wyszło zabawnie?

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w mgnieniu oka zdobyła sympatię widzów i od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Trzeba podkreślić, że jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, a włodarze stacji z chęcią zapraszają Idę do kolejnych produkcji. Dance, Dance, Dance, The Voice Kids, czy You Can Dance. Nowa generacja to programy, w których możemy, bądź mogliśmy widzieć Idę. Od wielu lat jest również jedną z prowadzących poranne pasmo Pytanie na śniadanie.

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska prowadziła program The Voice Kids.

Nie tylko w życiu zawodowym Ida osiąga sukcesy, ale również doskonale potrafi połączyć pracę z życiem prywatnym. Od jakiegoś czasu jest mamą synka, którego wraz z mężem nazwała Max Marek. Jest również doskonałym przykładem na to, że macierzyństwo wcale nie oznacza żadnych ograniczeń dla kobiety.

Zobacz także: Dlaczego Ida Nowakowska zdecydowała się na takie imię dla syna?

Ida doskonale potrafi każdą sytuację na wizji obrócić w żart, co udowodniła i tym razem w studio programu Pytanie na śniadanie. Nie da się ukryć, że potrafi zrobić show wokół siebie, o czym mogli się ponownie przekonać widzowie śniadaniowego pasma.

Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie

Tym razem Ida miała zaskoczyć widzów swoimi umiejętnościami, jednak coś poszło nie tak. Na antenie Nowakowska zrobiła szpagat i dosłownie utknęła w tej pozie nie mogąc podnieść się z podłogi. Na pomoc ruszyło trzech mężczyzn z planu i jak wówczas mogliśmy usłyszeć.

“Dzwoń po dźwig”– powiedział jeden z wybawców Idy.

Nagranie z wpadki zostało udostępnione na profilu programu Pytanie na śniadanie.

Zobacz także: Wielka wpadka w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Wyszło zabawnie?

Źródło: Instagram Pytanie na śniadanie

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry