Połącz się z nami

Qczaj SKOMENTOWAŁ swój romans z Dominiką Tajner! Nie zapomniał o „teściu”!

Z życia gwiazd

Qczaj SKOMENTOWAŁ swój romans z Dominiką Tajner! Nie zapomniał o „teściu”!

Popularny trener, Qczaj, którego za poczucie humoru uwielbiają Polki, zamieścił w swoich mediach społecznościowych nagranie na temat swojego domniemanego związku z Dominiką Tajner. Mężczyzna odniósł się do plotek, które już od jakiegoś czasu krążą w sieci! Zobaczcie!

Po głośnym rozwodzie Dominiki Tajner z Michałem Wiśniewskim, kobieta nie raz była widywana w towarzystwie zabawnego górala. Zarówno Dominika, jak i Qczaj brali razem udział w tej samej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Pomimo tego, że ich przygoda z programem skończyła się bardzo szybko, to zyskali oni coś więcej, a mianowicie bardzo się do siebie zbliżyli.

W sieci nie raz krążyły zdjęcia, na których mogliśmy dostrzec, jak ta dwójka wspaniale czuje się w swoim towarzystwie i jak tylko ma wolny czas, uwielbia go spędzać razem. Po tych fotografiach w internecie zaczęło się robić głośno na temat ich domniemanego romansu. Ani Dominika, ani Qczaj, ani razu nie odnieśli się do tego typu pogłosek, jednak wszystko wskazuje na to, że czas położyć kres tym doniesieniom!

Ostatnio trener na swoim InstaStory opublikował filmik, w którym wyjaśnił wszystkim raz i porządnie jakie relacje łączą go z Dominiką! I jak się okazuje, pomimo wielu plotek i domysłów ta dwójka kocha się… ale jako przyjaciele!

„Razem z Dominiką Tajner dementujemy plotki o rzekomym naszym romansie. Podobno według niektórych jesteśmy razem już długo. Owszem, to trwa długo, bo znamy się od dawna. My się bardzo kochamy, ale jak przyjaciele. Oboje mamy do życia ogromny dystans. Wam tez tego życzymy, miejcie taki dystans jak my „– powiedział na nagraniu Qczaj, a Dominika chętnie przytakiwała jego słowom.

W dalszej części nagrania w kadr Qczaja wchodzi ojciec Dominiki, Apoloniusz Tajner.

„To ojciec Dominiki, takiego teścia mogę mieć”– skomentował pojawienie się Tajnera, Qczaj.

Apoloniusz Tajner najwyraźniej zrozumiał poczucie humoru górala i skwitował mu

„Takiego zięcia mogę mieć”!

Dominika również pod jednym z nagrań, w komentarzu zaznaczyła, że Qczaj jest jej przyjacielem, a nie chłopakiem, pomimo opisu:

” Qczaj kochany! ❤️”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0YxxlZnp77/

Tak więc już wszystko jasne!

Dominika i Qczaj naszym zdaniem tworzą świetny duet przyjaciół i bardzo fajnie się na nich patrzy! Bez wątpienia mężczyzna pomógł jej, kiedy przechodziła ciężkie chwile i Dominika doskonale wie, że takiego przyjaciela ciężko jest znaleźć w dzisiejszych czasach!

Wy też lubicie ten duet?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry