Queen of The Black chciała wyskoczyć z balkonu! Dramatyczne sceny rozegrały się w centrum stolicy!

19 maja 2022
Przez: : M.J

Znana z Tik Toka i Youtube’a Julia P., która w sieci znana jest pod pseudonimem Queen of The Black, znowu ma kłopoty. Nastolatka tym razem cała we krwi miała wyskoczyć z balkonu jednego z warszawskich mieszkań. Po wezwaniu policji znaleziono w mieszkaniu dziewczyny pokaźną ilość środków odurzających. Youtuberka wraz z przyjacielem usłyszeli już zarzuty.

Co wiemy na temat Queen of The Black?

Na temat Julii P., która doskonale jest znana w sieci, od jakiegoś czasu jest głośno w mediach. Wszystko to za sprawą pogarszającego się zdrowia psychicznego 19-latki. W lutym 2022 roku Queen of The Black miała wziąć udział w gali typu freak fight. Pojedynek nie doszedł do skutku, po tym, jak w sieci pojawiło się nagranie 19-latki, na którym samookaleczała się podczas transmisji na żywo.

Zobacz także: Skandal z galą Royal Division! Nie uwierzycie, jak wyglądał oktagon!

Zaniepokojeni internauci mieli nadzieję, że to ostatni wybryk youtuberki. Jednak ostatnie doniesienia nie napawają optymizmem. W nocy z niedzieli na poniedziałek na jednym z warszawskich osiedli w centrum miasta rozegrały się dramatyczne sceny z Julią P. w roli głównej. Youtuberka zdążyła już zabrać głos.

Queen of The Black usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków

Kontrowersyjną influencerkę zatrzymano w nocy z 15 na 16 maja. Wszystko za sprawą nocnej imprezy, która zakończyła się zatrzymaniem przez policję.

Zobacz także: Wieniawa zabrała głos w sprawie Królikowskiego! Co sądzi o zdradzie aktora?

Julia P. wraz ze swoim przyjacielem urządzili w jednym z warszawskich mieszkań balangę. Impreza zakończyła się krwawym incydentem oraz zarzutami za posiadanie narkotyków. Policja, która została wezwana na miejsce, zastała nastolatkę całą we krwi na trawniku. Jak zeznał znajomy Julii P., dziewczyna najpierw miała uderzać głową w lustro, a następnie chciała wyskoczyć przez balkon na pierwszym piętrze.

Funkcjonariusze policji w mieszkaniu nastolatki znaleźli 50 g marihuany oraz sprzęt do zażywania środków odurzających. Nastolatkowie usłyszeli już zarzuty. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Niedługo później Queen of The Black zabrała głos w sieci i tak podsumowała całą sytuację:

“Biore nowe leki trzymajcie kciuki ze te zadziałają:-). Zwiększam wizyty u psychologa i będę walczyć o siebie żeby pokazać wam że da się z tego wyjść a gorszy dzień to nic złego:) uczę się panować nad sobą ale to ciężkie”– czytamy na Tik Toku 19-latki (pisowania oryginalna).

@chillqueenie

Biore nowe leki trzymajcie kciuki ze te zadziałają:-) zwiększam wizyty u psychologa i bede walczyć o siebie żeby pokazać wam ze da się z tego wyjsc a gorszy dzien to nic złego:) uczę się panować nad sobą ale to ciezkie

♬ dźwięk oryginalny – ⚡️Polskie speed up sounds⚡️

Źródło: Tik Tok / Instagram / Super Express

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej