Radość w domu Małgorzaty Rozenek! Radosław Majdan pęka z dumy w Dniu Ojca!

23 czerwca 2021
Przez: : M.J

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu w mediach społecznościowych podzieliła się radosną nowiną z internautami. Radosław Majdan pęka z dumy po tym, co zrobił jego syn Henryk i to w Dniu Ojca! Zobaczcie!

Małgorzata i Radosław Majdanowie

Można śmiało powiedzieć, że Małgorzata wraz z Radosławem są jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Od kiedy wyszło na jaw, że mają się ku sobie media plotkarskie zainteresowały się ich życiem. Trzeba zaznaczyć, że Majdanowie doskonale wiedzieli jak to wykorzystać. Od wielu lat chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w sieci. Zarówno Małgorzata, jak i Radosław są bardzo aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Rozenek pokazała niepublikowane zdjęcia z kliniki….

Małgorzata i Radosław w czerwcu 2020 roku po długich staraniach w końcu doczekali się wspólnego potomka. Henryk Majdan nazywany przez swoich rodziców “dzidziusiem Majdana” już od samego początku stał się gwiazdą na ich profilach. Tym razem Małgosia podzieliła się uroczym nagraniem swojego synka, który z okazji Dnia Ojca zrobił swojemu tacie ogromną niespodziankę.

Pierwsze kroki Henryka Majdan

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek w dniu, kiedy w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca i Polska drużyna grała podczas Euro 2020 ze Szwecją pojawiło się urocze nagranie. Henryk postanowił zrobić swojemu tacie prezent i postawił pierwsze kroki:

“RADZIU @r_majdan w przerwie meczu, w dniu Taty, Twój syn zaczął chodzić!!!! 😁❤️😁 taki dostałeś od syna prezent 💪😜 wracaj szybko ❤️❤️❤️”

Pod filmikiem nie zabrakło komentarza dumnego taty, który przyznał, że był to najlepszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć:

“To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć . 🥲😁 Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba…⚽️💪🤩👍”

Coś nam podpowiada, że Henryk naprawdę może pójść w ślady swojego taty. Radosław już od samego początku podkreślał, że marzy o tym, aby jego syn został piłkarzem. Nie mamy wątpliwości, że były piłkarz jest bardzo dumny ze swojej pociechy.

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej