Radosław Majdan wtargnął przed kamery w „Dzień Dobry TVN”! Tak uczcił debiut Małgosi Rozenek!

29 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą debiut w śniadaniowym programie. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć ukochanego gwiazdy. Radosław Majdan zdecydował się wtargnąć przed kamery i zaskoczyć swoją małżonkę. Pojawili się również bliscy dziennikarza. Reakcja Małgorzaty oraz Krzysztofa Skórzyńskiego była bezbłędna.

Debiut Rozenek i Skórzyńskiego w DDTVN

Już za nami zapowiadany od dawna debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego w Dzień Dobry TVN. 29 sierpnia tuż po godzinie ósmej, prezenterka i dziennikarz przywitali widzów, którzy niemal od razu ruszyli z opiniami na ich temat w sieci.

Nie da się ukryć, że choć zdania są jak zawsze mocno podzielone, to w sieci możemy przeczytać mnóstwo pozytywnych wpisów. Warto podkreślić, że debiut w telewizji na żywo to ogromne emocje i stres. Jednak my nie mieliśmy wątpliwości, że nowa para prowadzących poradzi sobie z tym wyzwaniem.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie komentują występ Małgorzaty Rozenek w śniadaniówce. Udany debiut?

W tym dniu nie mogło również zabraknąć bliskich Rozenek i Skórzyńskiego, którzy przed zakończeniem programu zdecydowali się wtargnąć przed kamery i osobiście pogratulować udanego debiutu.

Rodzina Rozenek i Skórzyńskiego w DDTVN

Przed samym zakończeniem śniadaniowego programu niespodziewanie na wizji pojawił się Radosław Majdan z synem Henrykiem oraz Tadeuszem i Stanisławem (synowie Małgosi z pierwszego małżeństwa). Nie zabrakło również rodziny Krzysztofa Skórzyńskiego. W oczach dziennikarza mogliśmy zobaczyć łzy wzruszenia. Bliscy obdarowali nowe gwiazdy śniadaniowego programu bukietami kwiatów i tym samym pokazali, że są z nich dumni. Nagranie z tej wzruszającej dla wszystkich chwili pojawiło się na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych.

“A na koniec wspaniała niespodzianka dla naszych prowadzących ❤️ Na planie pojawiły się ich rodziny. Trudno było nam wszystkim powstrzymać łzy 🥲”

Musicie przyznać, że takie wsparcie wśród bliskich osób, to prawdziwy skarb. Zarówno Krzysztof, jak i Małgosia bez wątpienia zdobędą z czasem swoich wiernych fanów, którzy chętnie będą zasiadali przed ekranami.

Oglądaliście debiut Rozenek i Skórzyńskiego w DDTVN? Jak Waszym zdaniem sobie poradzili?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej