Radosław „Warjat Radek” Kapias: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

23 lipca 2022
Przez: : KS

Warjat Radek, a właściwie Radek Kapies to jeden z bardziej znanych twórców internetowych na polskim youtube. Nie da się ukryć, że na swoim koncie ma już niemałe doświadczenie w tej branży. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zapoznajcie się  treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Warjat Radek: kim jest?

Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na temat Radka Kapiasa. Jedną z najbardziej intrygujących ich rzeczy, jest jego wiek. Otóż,  w sieci na chwilę obecną trudno znaleźć informacje o życiu prywatnym nowego zawodnika Fame MMA.  Także w swoich social mediach publikuje głównie treści związane jedynie z twórczością w sieci. Tajemnicą pozostaje także status związku Radka.

Warjat Radek kim jest
Radek Kapias

Zobacz także: Kim jest Paramaxil?

Warjat Radek: kariera

Okazuje się, że Radek swoje konto na Instagramie założył wiele lat temu. Na przestrzeni lat zamieszczał tam materiały związane z różną tematyką. W ostatnim czasie do udziału w nich zapraszał znanych influencerów i youtuberów. Oprócz tego, przeprowadzał wywiady, organizował teleturnieje i pojawiał się na wydarzeniach związanych z branżą.

Już oficjalnie wiadomo, że Radek zdecydował się wziąć udział w gali freak fihtowej. Mianowicie, dołączył do grona zawodników Fame MMA. Co ciekawe, jego debiut odbędzie się w dość nietypowej formule. Podczas gali Fame MMA 15 wraz z Patrykiem Woźniakiem zmierzą się w walce 2×2 z braćmi Neffati. To druga walka tego typu w historii federacji.

View this post on Instagram

A post shared by Radosław Kapias (@warjatradek)

Warjat Radek: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej na temat Radka Kapiasa z jego profilu na Instagramie @warjatradek. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 106 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej