Połącz się z nami

Rafał Bryndal: [wiek, kariera, żona, Instagram]

Rafał Bryndal

Opisy gwiazd

Rafał Bryndal: [wiek, kariera, żona, Instagram]

Rafał Bryndal to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Mężczyzna może pochwalić się naprawdę liczną grupą fanów. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego kariery, a także życiu prywatnego.

Rafał Bryndal: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Bryndal urodził się 8 stycznia 1960 roku. W związku z tym, nie trudno policzyć, że na chwilę obecną ma 61 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Kościana – miejscowości położonej w województwie wielkopolskim. Dorastał z trojgiem młodszych braci, natomiast ich rodzice z zawodu byli lekarzami.

Bryndal jest nie tylko dziennikarzem, ale także satyrykiem, autorem sztuk teatralnych, piosenek oraz twórcą zespołów kabaretowych. Jednakże, okazuje się, że po ukończeniu liceum zdawał na studia medyczne, na które ostatecznie się nie dostał.

Rafał Bryndal radio
Co wiemy o karierze dziennikarza?

Zobacz także: Co wiemy o mężu Izabeli Janachowskiej – Krzysztofie Jabłońskim?

Rafał Bryndal: kariera

Okazuje się, że Bryndal ostatecznie nie ukończył studiów, które rozpoczął. Swoich sił próbował nie tylko na medycynie, ale także prawie i szkole hotelarskiej. W wieku 29 lat wyjechał w celach zarobkowych do Kanady. Po powrocie do Polski pisał teksty, które później wykorzystywane były w programach telewizyjnych.

Na przestrzeni lat mężczyzna był prowadzącym wielu audycji w Radiu Zet. Od 2018 roku jego głos słuchacze mają okazję usłyszeć w Meloradiu. Dziennikarz wziął również udział w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami.

Rafał Bryndal: żona

Wielu internautów zastanawia się także, co wiadomo o życiu prywatnym Rafała Bryndala. Okazuje się, że mężczyzna był w związku małżeńskim z Dorotą Bryndal. Kobieta była prawniczką. Wiadomo również, że zmarła w 2019 roku.

Owocem związku małżeństwa jest syn Tymon. Przyszedł na świat w Kanadzie w 1992 roku.

Rafał Bryndal: Instagram

Dziennikarz, którego głos przez wiele lat można było usłyszeć w jednej z najpopularniejszych stacji radiowych prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @agentbryndal. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry