Rafał Grabias ma dziewczynę ?! „Tylko krowa nie zmienia poglądów”.

5 stycznia 2021
Przez: : M.J

Rafał Grabias ma dziewczynę? Po tym, jak na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z piękną kobietą i opis, jego obserwatorzy zostali znacznie podzieleni. Jedni życzą mu szczęścia, natomiast drudzy nie wierzą, że może to być prawda. Czy to początek kolejnej telenoweli z Rafałem i Gabrielem oraz nową dziewczyną w roli głównej? Zobaczcie!

Pomimo tego, że Rafał Grabias i Gabriel Seweryn nie biorą już udziału w popularnym programie „Królowe życia”, to nie dają nam o sobie zapomnieć. W połowie grudnia w mediach aż huczało na temat ich relacji. Wówczas Gabriel wyznał, że jego związek z Rafałem to już przeszłość. Dowiedzieliśmy się, że nie są oni parą od blisko dwóch lat, a serce Gabriela jest zajęte przez tajemniczego Kamila.

Zobaczcie: Szokujący wpis Rafała Grabiasa po ostatnich wydarzeniach z Gabrielem! Został oszukany!

View this post on Instagram

A post shared by Rafał Grabias (@rafalgrabias)

Mogłoby się wydawać, że od jakiegoś czasu panowie bawią się ze swoimi fanami w kotka i myszkę. Po ostatnim głośnym rozstaniu mogliśmy zobaczyć, że noc sylwestrową i tak spędzili razem, bawiąc się w najlepsze. Niedługo potem na Instagramie Rafała pojawiło się zdjęcie z dziewczyną, a on sam zasugerował, że zmienił swoje poglądy, jeżeli chodzi o orientację seksualną. Zobaczcie!

Rafał Grabias ma dziewczynę ?!

Rafał Grabias ma dziewczynę? Mężczyzna w opisie do zdjęcia zasugerował, że skoro nie może znaleźć sobie księcia, to ma księżniczkę. Podkreślił również, że tylko krowa nie zmienia poglądów:

„Hej hej !!! 😀 Miał być książę na białym koniu . …💁‍♂️Księcia brak 😜 za to jest księżniczka❤️ ❤️❤️❤️ Pamiętajcie moi kochani !!!Tylko krowa nie zmienia poglądów 🤪🤪🤪”

https://www.instagram.com/p/CJlqITHH57m/

Internauci nie do końca uwierzyli Grabiasowi. Dodajmy, że Rafał wraz z „księżniczką” bawili się w noc sylwestrową w towarzystwie Gabriela. Komentarze pod zdjęciem Grabiasa mówią same za siebie. Choć wiele osób przyznało, że pasują do siebie, to są i tacy, którzy nie wierzą Rafałowi:

„Szok 😯, ale ślicznie wyglądacie ❤️”

„Wkręcacie ludzi, a oni łykają jak młode pelikany😂”

„Wielkie rozstanie z Gabrielem, a później wspólny wieczór Sylwestrowy… Zdecydowanie robicie z ludzi idiotów😳”

„Jeżeli jesteście para to super pasujecie do siebie”

Co sądzicie o poście Rafała? Myślicie, że Rafał Grabias ma dziewczynę i faktycznie zmienił swoje poglądy? Coś nam mówi, że jeszcze nie raz będzie głośno na temat Rafała i Gabriela, którzy nie dają nam o sobie zapomnieć!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz