Rafał i Gabriel ostro o nowym sezonie “Królowych Życia”! Jak komentują nową parę?

8 października 2020
Przez: : M.S.

W nowym sezonie “Królowych Życia”, ku rozpaczy widzów, zabrakło jednej z par. Czy decyzja produkcji o zakończeniu współpracy z Rafałem i Gabrielem była słuszna? Zdaniem internautów owszem, a co na ten temat myślą sami zainteresowani? Rafał i Gabriel ostro wypowiedzieli się na temat nowych uczestników show!

Program “Królowe Życia” od lat bije rekordy popularności wśród widzów stacji TTV i doczekał się już 9. sezonów. Barwne postacie oraz ich nieprzeciętne życie przyciągają przed telewizory ogrom fanów, którzy z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubieńców. Bohaterowie reality-show zyskali sporą popularność i sympatię widzów. Wśród największych ulubieńców znaleźli się m.in Rafał i Gabriel- homoseksualna para, której rozterki mogliśmy obserwować na szklanym ekranie od ponad czterech kat. Na oczach widzów panowie przezywali swoje wzloty i upadki. W pewnym momencie doszło nawet do rozstania pary, jednak Gabriel i Rafał postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i nadal cieszą się wzajemną miłością.

Pod koniec sierpnia, gdy na oficjalnym profilu programu pojawił się post promujący 9. sezon “Królowych Życia” wielu fanów Rafała i Gabriela wyraźnie się zmartwiło, gdyż para nie pokazała się na wspólnym zdjęciu wszystkich uczestników. Wielu zaczęło zastanawiać się, czy homoseksualna para pojawi się w najnowszym sezonie. Niestety obawy miłośników reality-show potwierdziły i stacja TTV oficjalnie odniosła się do przypuszczeń widzów:

„Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach „Królowych życia”” – poinformowały władze stacji TTV.

Na miejsce Rafała i Gabriela produkcja zatrudniła inną homoseksualną parę, Damiana Antczaka-van Nispen i Leona Antczaka-van Nispen, którzy prywatnie są małżeństwem. Panowie wspólnie prowadzą gabinet medycyny estetycznej. Niestety, nie cieszą się oni tak sporą sympatią wśród widzów, jak było to w przypadku Rafała i Gabriela.

Rafał i Gabriel ostro o nowym sezonie “Królowych Życia”!

Byli bohaterowie “Królowych życia” w rozmowie z reporterką jastrzabpost przyznali, że otrzymują sporo wiadomości od wielbicieli, którzy wyrażają swoje niezadowolenie z ich nieobecności w programie:

“Bardzo dużo otrzymujemy takich informacji, maili, wiadomości..”- zaczął Gabriel.

“Tak zgadza się. Często dochodzą nas słuchy, że bez nas to nie to samo. No trudno. Urodę można kupić, charakteru nie” – dopowiedział Rafał.

Panowie przyznali, że oglądają nowy sezon programu, jednak program bez nich jest niewyraźny i zdecydowanie brakuje w nim akcji:

“Program bez nas to nie jest to samo” – wyznał Gabriel.

“Zupełnie inaczej teraz ogląda się ten program. Zawsze wyczekiwaliśmy swoich scen. Natomiast teraz wyczekuję na rozwój akcji i czasami tej akcji nie ma” – zakończył Garbias.

Również tęsknicie za tym duetem?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz