Rafał i Gabriel POZYWAJĄ Dagmarę Kaźmierską! Szykują pozew z GRUBEJ RURY!

17 listopada 2020
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że ta trójka z programu „Królowe Życia” nie pała do siebie sympatią. Po ostatniej ostrej wymianie zdań Rafał i Gabriel pozywają Dagmarę Kaźmierską i wszystko wskazuje na to, że ten konflikt będzie miał swój finał w sądzie! Zobaczcie!

Program „Królowe Życia” od lat leci na ekranach naszych telewizorów i przez ten długi czas przysporzył sobie mnóstwo fanów. Nie da się ukryć, że dzięki tej produkcji wiele osób wypłynęło na szerokie wody polskiego show-biznesu, a jedną z jego gwiazd jest Dagmara Kaźmierska.

Popularność dzięki udziałowi w programie zdobyli również Rafał Grabias oraz Gabriel Seweryn. Można śmiało powiedzieć, są jedną z najbardziej znanych homoseksualnych par w naszym kraju. Choć ta dwójka zrezygnowała z pokazywania swojego życia przed kamerami, to nie dają oni nam o sobie zapomnieć.

Zobaczcie również: Rafał i Gabriel ostro o nowym sezonie „Królowych Życia”! Jak komentują nową parę?

View this post on Instagram

A post shared by Rafał Grabias (@rafalgrabias)

Ostatnio w mediach głośno jest o konflikcie pomiędzy powyższą trójką. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od wpisu Gabriela, który wbił szpilę Kaźmierskiej. Panowie nie raz podkreślali, że decyzję o odejściu z programu podjęli sami. Pod jednym z postów na Facebooku jednego z portali pojawił się wpis, w którym panowie zarzucili Dagmarze, iż jej wysoka pozycja w show jest spowodowana bliższą relacją z jednym z jego producentów:

„Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie „KŻ”. Może ożywi ten program”

Kaźmierska nie miała zamiaru milczeć i w ostrych słowach im odpisała. Doprowadziło to do tego, że Rafał i Gabriel pozywają teraz największą gwiazdę programu! Zobaczcie!

Rafał i Gabriel POZYWAJĄ Dagmarę Kaźmierską!

Na profilu w mediach społecznościowych Rafała Grabiasa pojawił się screen komentarza Dagmary Kaźmierskiej. Podpis pod nim nie pozostawia złudzeń, że spotkają się oni w sądzie:

„Ja nie szarpię!! Są od tego prawnicy”

Rafał i Gabriel pozywają
Źródło: https://www.instagram.com/rafalgrabias/

Portal Pudelek skontaktował się z panami, którzy potwierdzili, iż cała sprawa będzie miała swój finał w sądzie, bo nie ma ich przyzwolenia na takie zachowania w sieci:

„Nie ma naszego przyzwolenie na takie zachowanie! – grzmiał celebryta. Wyzwiska, wulgaryzmy, a na koniec zastraszanie!!! Mecenasi pracują nad pozwem. Będzie z grubej rury”

Co Wy na to?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej