Połącz się z nami

Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?! Jest wymowny komentarz aktora!

Z życia gwiazd

Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?! Jest wymowny komentarz aktora!

W mediach krążą plotki o kryzysie w związku Rafała Mroczka z Joanną Skrzyszewską. Aktor „M jak Miłość” w tym roku postanowił spędzić wakacje z dala od swojej narzeczonej! Czy te doniesienia to prawda? Zobaczcie komentarz Rafała!

Rafał i Joanna są parą od 13 lat. Aktor w 2016 roku oświadczył się swojej ukochanej i to nie byle gdzie, bo ich zaręczyny miały miejsce w Meksyku. Para nie stanęła jeszcze na ślubnym kobiercu, ale za to owocem ich wieloletniej miłości jest córeczka Zosia. Mroczek i jego partnerka są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. I to właśnie tam internauci wychwycili, że mogą oni przechodzić kryzys. Co zwróciło ich uwagę i czy faktycznie Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?

Na profilu aktora można zobaczyć, że wybrał się on w tym roku do Indii. Jednak nie to zwróciło uwagę internautów, ale fakt, że poleciał tam sam!

View this post on Instagram

Taj Mahal #7cudówświata

A post shared by Rafal Mroczek (@rafalmroczek) on

W tym czasie jego partnerka spędzała wakacje w gorącej Turcji wraz ze swoją córeczką. Nie jest to jedyny powód, przez który media snują domysłu o ich rozstaniu, bowiem od niemal dwóch lat na próżno szukać ich wspólnych fotografii w sieci!

Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?! Jest komentarz aktora!

Jak się okazuje portal „Pudelek.pl” chciał rozwiać te domysły i skontaktował się z Rafałem, żeby potwierdzić lub zaprzeczyć plotkom na temat jego związku. Jednak odpowiedź aktora nieco zaskakuje.

„Drogi panie, jeśli zasugerował się pan moją podróżą do Indii, to jest to akcja, w którą się włączyłem. Tyle teraz mogę powiedzieć”- skomentował jedynie w ten sposób aktor.

Jak widzimy, aktor ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył plotkom na temat kryzysu w jego związku, to niektórzy nadal nie mają złudzeń, że to koniec ich miłości!

Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na bardziej jasny komentarz aktora!

A może Rafał pracuje tylko nad nowym projektem w Indiach, o którym usłyszymy już niebawem?

Jak myślicie?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry