Połącz się z nami

Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?! Jest wymowny komentarz aktora!

Z życia gwiazd

Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?! Jest wymowny komentarz aktora!

W mediach krążą plotki o kryzysie w związku Rafała Mroczka z Joanną Skrzyszewską. Aktor „M jak Miłość” w tym roku postanowił spędzić wakacje z dala od swojej narzeczonej! Czy te doniesienia to prawda? Zobaczcie komentarz Rafała!

Rafał i Joanna są parą od 13 lat. Aktor w 2016 roku oświadczył się swojej ukochanej i to nie byle gdzie, bo ich zaręczyny miały miejsce w Meksyku. Para nie stanęła jeszcze na ślubnym kobiercu, ale za to owocem ich wieloletniej miłości jest córeczka Zosia. Mroczek i jego partnerka są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. I to właśnie tam internauci wychwycili, że mogą oni przechodzić kryzys. Co zwróciło ich uwagę i czy faktycznie Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?

Na profilu aktora można zobaczyć, że wybrał się on w tym roku do Indii. Jednak nie to zwróciło uwagę internautów, ale fakt, że poleciał tam sam!

View this post on Instagram

Taj Mahal #7cudówświata

A post shared by Rafal Mroczek (@rafalmroczek) on

W tym czasie jego partnerka spędzała wakacje w gorącej Turcji wraz ze swoją córeczką. Nie jest to jedyny powód, przez który media snują domysłu o ich rozstaniu, bowiem od niemal dwóch lat na próżno szukać ich wspólnych fotografii w sieci!

Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?! Jest komentarz aktora!

Jak się okazuje portal „Pudelek.pl” chciał rozwiać te domysły i skontaktował się z Rafałem, żeby potwierdzić lub zaprzeczyć plotkom na temat jego związku. Jednak odpowiedź aktora nieco zaskakuje.

„Drogi panie, jeśli zasugerował się pan moją podróżą do Indii, to jest to akcja, w którą się włączyłem. Tyle teraz mogę powiedzieć”- skomentował jedynie w ten sposób aktor.

Jak widzimy, aktor ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył plotkom na temat kryzysu w jego związku, to niektórzy nadal nie mają złudzeń, że to koniec ich miłości!

Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na bardziej jasny komentarz aktora!

A może Rafał pracuje tylko nad nowym projektem w Indiach, o którym usłyszymy już niebawem?

Jak myślicie?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry