Rafał Śledź: [wiek, Kanapowcy, Gogglebox, żona, Instagram]

14 kwietnia 2021
Przez: : KS

Rafał Śledź był bohaterem jednego z sezonów programu Kanapowcy, który cieszy się dużą oglądalnością wśród widzów TTV. Okazuje się, że już niebawem zobaczymy go także w innej produkcji tej stacji. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Rafał Śledź: wiek

Wielu widzów zastanawia się, ile lat ma Rafał, który występuje w programach stacji TTV. Otóż, w sieci możemy dotrzeć do informacji, że mężczyzna urodził się 10 lipca 1986 roku. W związku z tym, w 2021 roku będzie obchodził swoje 35. urodziny. Wiadomo także, że na co dzień mieszka w Dąbrowie Górniczej, gdzie wraz z żoną prowadzi jedną z miejscowych restauracji.

Zobacz także: Co wiemy o Kasi i Andrzeju Gąsienicy z Gogglebox?

Rafał Śledź: Kanapowcy

Jak już wspominaliśmy, Rafała na pewno znają wszyscy fani produkcji TTV. Okazuje się, że był jednym z uczestników pierwszej edycji programu Kanapowcy. Co więcej, udało mu się przejść najbardziej spektakularną metamorfozę spośród wszystkich mężczyzn. Jego wysiłek, wyrzeczenia i stosowanie się do zaleceń trenerów i lekarzy nie poszły na marne, ponieważ dzięki temu udało mu się zmienić swoje życie na lepsze. W sumie schudł aż 23 kilogramy. Trzeba przyznać, że wynik ten robi naprawdę duże wrażenie.

View this post on Instagram

A post shared by Rafał Ś (@rafal_kanapowcy_ttv)

Rafał Śledź: Gogglebox

Dla wszystkich fanów Rafała mamy dobrą wiadomość. Mianowicie, będą mogli ponownie oglądać go na swoim szklanym ekranie. Mężczyzna wraz z żoną weźmie udział w programie Gogglebox, który także cieszy się dużą oglądalnością. Prócz nich, wystąpią także bohaterowie, których doskonale znamy z poprzednich edycji.

Rafał Śledź: żona

Okazuje się, że w komentowaniu w Gogglebox Rafałowi będzie towarzyszyła żona Dominika. Co ciekawe, widząc poprawę formy u męża, kobieta także zdecydowała się przestrzegać zdrowych nawyków. Teraz chętnie chwalą się efektami swojej przemiany w mediach społecznościowych.

Rafał Śledź: Instagram

Rafał prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @rafal_kanapowcy_ttv. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 39 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej