Ralph Kamiński chciałby wystąpić na Eurowizji. Zostanie reprezentantem Polski?

28 listopada 2021
Przez: : W.M.

Ralph Kamiński w jednym ze swoich ostatnich wywiadów przyznał, że bardzo chciałby pojechać na Eurowizję. Czy artysta otrzyma szansę i zaprezentuje się przed całą Europą?

Zdjęcie Ralpha Kamińskiego
Ralph Kamiński

Konkurs Piosenki Eurowizja 2022

Na to muzyczne widowisko z utęsknieniem czeka cała Europa. Już za kilka miesięcy odbędzie się kolejny Konkurs Piosenki Eurowizji. W 2022 roku organizatorem będą Włochy, gdyż to właśnie zespół Maneskin w ubiegłym roku okazał się bezkonkurencyjny. Miastem, w którym odbędzie się konkurs, tym razem będzie Turyn.

Zobacz także: Wszystko o Konkursie Eurowizja 2020.

Kto będzie reprezentował Polskę podczas zbliżającego się konkursu Eurowizji? Tego jeszcze nie wiadomo. Przypominamy, że w 2021 roku nasz kraj reprezentował Rafał Brzozowski. Piosenkarz, wyłoniony przez specjalną komisję, zaprezentował się na scenie z piosenką The Ride, jednak taneczne brzmienia nie porwały Europy i Polak nie dostał się do finałowego Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ralph Kamiński na Eurowizji?

Chociaż wciąż wielu osobom Konkurs Eurowizji kojarzy się z przaśnym widowiskiem, warto zauważyć, że na przełomie ostatnich lat wydarzenie to nabrało większego prestiżu i na scenie zobaczyć możemy wiele utalentowanych osób, które prezentują bardzo wartościowe utwory.

Mimo iż to, kto wystąpi na podczas najbliższego konkursu Piosenki Eurowizji, jeszcze nie zostało ogłoszone, wiele polskich artystów nie ukrywa, że chciałoby zaprezentować nasz kraj przed całą Europa. Jedna z tych osób jest Ralph Kamiński. Artysta w rozmowie z Plejadą przyznał, że chciałby pojechać na Eurowizję.

„Uważam, że mój nowy projekt jest bardzo eurowizyjny. Ta Eurowizja się zmienia – z jednej strony to wciąż cekiny i dobra zabawa – to jest tradycja, to musi być, ale to także wspaniała platforma promocyjna, też dla polskiej muzyki. Każdy – oprócz naszego polskiego reprezentanta – miał zaplanowany mini tour po Europie. Oczywiście, że chciałbym tam pojechać i zrobić coś po swojemu, ale teraz to jest chyba niemożliwe”

Ralph w wywiadzie nawiązał do aktualnego wyboru reprezentanta, a konkretnie tego, że decyzja o tym, kto pojedzie na Eurowizję nie należy do widzów, a komisji stworzonej przez Telewizję Publiczną. Artysta zwrócił się wywiadzie do prezesa TVP Jacka Kurskiego, że numer jego telefonu jest prosty do zdobycia.

Chcielibyście zobaczyć Ralpha na Eurowizji?

źródło: Instagram Ralpha Kamińskiego/Plejada.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz