Ralph Kamiński: [wiek, piosenki, związek, Kuba Wojewódzki, Instagram]

10 marca 2020
Przez: : KS

Ralph Kamiński to obecnie jeden z najpopularniejszych młodych wokalistów w Polsce. Może pochwalić się naprawdę dużą popularnością. Zgodnie z oczekiwaniami jego kariera szybko nabiera tempa. Sprawdźmy, co wiadomo o jego życiu prywatnym oraz zawodowym. Jesteście ciekawi?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ralph Kaminski (@ralphkaminski)

Ralph Kamiński: wiek

Jego pełne imię i nazwisko brzmi Rafał Stanisław Kamiński. Urodził się 8 listopada 1990 roku, a więc ma 29 lat. Pochodzi z Jasła, tam też uczęszczał do szkoły muzycznej do klasy skrzypiec. Ukończył wokalistykę na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Oprócz tego, uczył się na Uniwersytecie Muzycznym w Rotterdamie. Co ciekawe, jego kuzynem jest Michał Szpak.

Zobacz także: Ralph Kamiński radykalnie zmienił swoją fryzurę – poznajecie?

Ralph Kamiński: piosenki

Karierę zaczynał jak wielu młodych wokalistów od udziałów w programach muzycznych. Między innymi wystąpił w Szansie na sukces oraz X Factor. Niedługo później zaczął koncertować z zespołem My Best Band In The World. Wystąpił także na licznych festiwalach muzycznych. Kiedy jego kariera nabrała tempa, swój debiutancki album promował między innymi singlami Zawsze i Meybick Song. Współpracował z artystami takimi jak Daria Zawiałow oraz Schafter. Za jego największe hity uważa się Kosmiczne Energie, Wszystkiego najlepszego i Podobno.

Ralph Kamiński: związek

Kamiński należy do grona artystów, którzy cenią sobie prywatność. W związku z tym, nie wiadomo, czy jest z kimś związany. Przede wszystkim skupia się na tym, aby jego muzyka przekazywała wszystkie wartości, nad którymi ciężko pracuje. Obecnie, jego znakiem rozpoznawczym jest blond peruka, którą nosi w nawiązaniu do okładki jeden ze swoich płyt.

Ralph Kamiński: Kuba Wojewódzki

Artysta będzie jednym z gości w uwielbianym przez telewidzów show Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z jego udziałem będziemy mogli obejrzeć 10 marca 2020 roku na antenie TVN. Obok niego na kanapie zasiądą gwiazdy programu Gogglebox.

Zobacz także: „Przez Atlantyk”: Nowe reality-show z gwiazdami. Co to za program i kto wystąpi?

Ralph Kamiński: Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @ralphkaminski. Aktualnie może pochwalić się 44 tysiącami obserwatorów. Przede wszystkim znajdziemy tam zdjęcia z koncertów oraz planów zdjęciowych teledysków.

Zobacz także: Sportowy look Klaudii El Dursi od marki „Mosquito”. To się nazywa styl!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@ralphkaminski)

Źródło: Instagram ralphkaminski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej