Rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Wzruszające wpisy jego najbliższych chwytają za serce!

27 lutego 2021
Przez: : J.J

Dziś mija rok, od kiedy odszedł ceniony aktor Paweł Królikowski, pozostawiając w sercach najbliższej rodziny oraz wiernych fanów ogromną pustkę. Zobaczcie posty, które opublikowali w sieci jego najbliżsi. Rocznica śmierci Pawła Królikowskiego.

27 lutego ubiegłego roku w mediach pojawiła się zaskakująca i bardzo przykra wiadomość, informująca o śmierci wybitnego aktora – Pawła Królikowskiego. Artysta po ciężkich latach choroby nowotworowej zmarł.

Przypominamy – aktor cały przełom 2019/2020 roku przebywał w szpitalu. Pięć lat wcześniej przeszedł skomplikowaną operację usunięcia tętniaka mózgu. Po pewnym czasie dolegliwości wróciły i niezbędne było przeprowadzenie kolejnej operacji, po której pojawiły się powikłania.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się 5 marca na warszawskich Powązkach. Na ostatnie pożegnanie aktora przybyło nie tylko wielkie grono najbliższych Królikowskiego, ale i wiele gwiazd polskiego show-biznesu.

Po śmierci Pawła w sieci pojawiły się liczne wpisy polskich gwiazd, które znały aktora i miały okazję z nim współpracować. Bez wątpienia cieszył się on ogromną sympatią w świecie polskiego show-biznesu. O tym przeczytacie tutaj: Rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Wzruszające wpisy jego najbliższych chwytają za serce!

Rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Wzruszające wpisy jego najbliższych chwytają za serce!

Dziś mija równy rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Z okazji pierwszej rocznicy, jego najbliżsi opublikowali w sieci wzruszające wpisy.

Pawła wspomniała jego żona – Małgorzata Królikowska, publikując na swoim InstaStory obrazek, któremu towarzyszy wzruszający wpis i data śmierci męża.

Swojego tatę postanowił wspomnieć również Antek Królikowski. Syn Pawła opublikował zdjęcie z nim, kiedy sam był małym dzieckiem. Fotografię skomentował:

“To już rok… #pawełkrólikowski #tata #27lutego 🖤🐰”

https://www.instagram.com/p/CLzSCrzrrO-/

Zdjęcie Pawła Królikowskiego znalazło się również na profilu jego brata. Rafał Królikowski opublikował fotografię, kiedy wraz z Pawłem byli małymi dziećmi, przyznając, że bardzo za nim tęskni:

“Minął już rok bez Ciebie.
Tęsknię …..”

Aktor mimo swojej śmierci wciąż pozostaje żywy w pamięci swoich najbliższych oraz fanów.

Zobaczcie również: Paweł Królikowski obchodziłby dziś 59. urodziny. Jak Antek uczcił jego pamięć?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej