“Ranczo” wraca na ekrany! Ostrowska zdradziła, kto zagra!

10 listopada 2019
Przez: : M.S.

Ranczo to z pewnością jeden z najbardziej lubianych polskich seriali. Jego emisja zakończyła się pod koniec 2016 roku, a teraz “Ranczo” wraca na ekrany! Kiedy zaczną się prace na planie i kto zagra w kultowym serialu?

“Ranczo” to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych seriali w Polsce. Jego emisja rozpoczęła się 5 marca 2006 roku w TVP1. Jego akcja rozgrywa się w fikcyjnej miejscowości Wilkowyje i opowiada o losach mieszkańców tej wsi. Główną rolę Lucy, Amerykanki polskiego pochodzenia, zagrała Ilona Ostrowska. Dzięki temu wcieleniu aktorka zyskała sporą popularność. W postać Kusego, męża Lucy, wcielił się Paweł Królikowski. Oprócz nich w serialu wystąpili również m.in. Cezary i Katarzyna Żak, Artur Barciś, Dorota Chotecka i wielu innych. Serial został trzykrotnym zdobywcom Telekamery w 2009, 2015 i 2016 roku.

https://www.instagram.com/p/B3HpGdKiuak/

“Ranczo” wraca na ekrany!

Fani serialu poczuli się bardzo zawiedzeni, kiedy ich ulubiony serial zniknął z anteny w 2016 roku. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że “Ranczo” wraca na ekrany! Pierwsze spekulacje na temat powrotu serialu pojawiły się już na początku tego roku. Teraz Ilona Ostrowska, w rozmowie z reporterką jastrzabpost, zdradziła najbliższe plany związane z tym serialem.

Początkowo prace nad serialem, ze względu na ograniczony budżet, zostały wstrzymane. Jednak teraz aktorka wyznała, że niebawem wszystko ma zostać wznowione. Już na początku 2020 roku mają ruszyć zdjęcia do kontynuacji kultowego serialu.

“Jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane, z różnych powodów. Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy”– wyznała Ostrowska.

Dodała również, że w serialu najprawdopodobniej pojawią się wszystkie dotychczasowe postacie:

Czytając scenariusz mieli tam się znaleźć wszyscy. Więc przypuszczam, że wszyscy pojawią się w obsadzie serialu” 

Z pewnością to wspaniała wiadomość dla miłośników serialu “Ranczo”. Wierni fani już wkrótce doczekają się emisji dalszych losów mieszkańców wsi Wilkowyje.

Tęskniliście za tym serialem? Będziecie oglądać?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej