Połącz się z nami

Renata Kaczoruk wydała oświadczenie w sprawie filmu Latkowskiego!

Renata Kaczoruk wydała oświadczenie

Z życia gwiazd

Renata Kaczoruk wydała oświadczenie w sprawie filmu Latkowskiego!

Renata Kaczoruk podobnie jak kilka innych znanych osób wydała oświadczenie odnoszące się do filmu Sylwestra Latkowskiego pt. „Nic się nie stało”.

Od dwóch dni media huczą o dokumencie „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego wyemitowanego 20 maja w stacji TVP1. Kontrowersyjny film przedstawia m.in. „Krystka”, który usłyszał 65 zarzutów dotyczących przestępstw na tle seksualnym. Cała historia skupiała się na słynnym, sopockim klubie „Zatoka Sztuki”, gdzie miało dochodzić do łamania prawa. Co więcej, klub jest dobrze znany wielu celebrytom. Latkowski postanowił w materiale wymienić kilku z nich sugerując, że mają związek ze sprawą. W filmie przedstawiono również historię 14-letniej Anaid mieszkającej w Gdańsku, która padła ofiarą gwałtu. Młoda dziewczyna w efekcie odebrała sobie życia. 

Renata Kaczoruk wydała oświadczenie w sprawie filmu Latkowskiego!

Modelka swoje oświadczenie rozpoczęła słowami:

„Obudziło mnie słońce i zapachu bzu. Budziłam się bezpieczna, uśmiechnięta, bez traumatycznych wspomnień. Jeśli tak pamiętasz swoje poranki z dzieciństwa, masz za co być wdzięczny każdego dnia. Tak czuję, myśląc o ofiarach pedofilów, przedstawionych w filmie Tomasza Sekielskiego i materiale Latkowskiego.”

Należy wspomnieć, że w filmie Latkowskiego pokazano zdjęcie Kuby Wojewódzkiego z Renatą, którzy wówczas byli parą. Mężczyzna wydał już oświadczenie na ten temat. Możecie zobaczyć je TUTAJ.

W dalszej części Renata Kaczoruk poinformowała:

„Mówmy jednym głosem, w imieniu tych najbardziej bezbronnych. Bo ofiary tych wydarzeń są odsunięte na bok a ich traumy znowu WYKORZYSTANE.. do zbudowania medialnej afery, publicznego oskarżania i wciągania w nią osób, które przyciągają uwagę mediów.. Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny, trwający 6 lat związek i zatrzymywaliśmy się w “Zatoce sztuki” na obiad w przerwie w spacerze i wpadliśmy na otwarcie na dachu restauracji.. Dziś obudziliśmy się oskarżeni i zmuszeni do tłumaczenia się.”

Modelka nie ukrywa swojego zbulwersowania. Wspomniała, że film jest manipulacją, a wizerunki popularnych osób zostały wspomniane, aby zwiększyć oglądalność dokumentu.

„Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z osobami wskazanymi w programie ani też wiedzy na temat tamtejszych zdarzeń. Tak samo jak program nie ma nic wspólnego z walką o chronienie nieletnich…” – dodała.

Całe oświadczenie możecie przeczytać w poniższym poście:

View this post on Instagram

Obudziło mnie słońce i zapachu bzu. Budziłam się bezpieczna, uśmiechnięta, bez traumatycznych wspomnień. Jeśli tak pamiętasz swoje poranki z dzieciństwa, masz za co być wdzięczny każdego dnia. Tak czuję, myśląc o ofiarach pedofilów, przedstawionych w filmie Tomasza Sekielskiego i materiale Latkowskiego. Jestem wdzięczna rodzicom i Państwu, którzy uchronili mnie przed wykorzystaniem seksualnym, gdy byłam bezbronna. Chciałabym, żebyśmy mogli spać spokojnie, wiedząc że kolejne pokolenia też rosną bezpieczne. Mówmy jednym głosem, w imieniu tych najbardziej bezbronnych. Bo ofiary tych wydarzeń są odsunięte na bok a ich traumy znowu WYKORZYSTANE.. do zbudowania medialnej afery, publicznego oskarżania i wciągania w nią osób, które przyciągają uwagę mediów.. Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny, trwający 6 lat związek i zatrzymywaliśmy się w “Zatoce sztuki” na obiad w przerwie w spacerze i wpadliśmy na otwarcie na dachu restauracji.. Dziś obudziliśmy się oskarżeni i zmuszeni do tłumaczenia się. Łączenie nas z tragicznymi wydarzeniami, które miały tam miejsce jest skandaliczną manipulacja i próbą przyciągnięcia atencji widzów naszym kosztem. Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z osobami wskazanymi w programie ani też wiedzy na temat tamtejszych zdarzeń. Tak samo jak program nie ma nic wspólnego z walką o chronienie nieletnich… Dziś jesteśmy parę lat starsi i juz wiemy czemu władzy służą wywołujące nasze emocje tematy. Bardziej niż obronę poszkodowanych, mają wywoływać burzę piaskową, przykrywającą pobłażane w upolitycznionych wyrokach dramaty, które przez lata wydarzały się na plebaniach. Nie dajmy się wszyscy wmanewrować. Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczysta grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to tego czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków… 2mld zł na szerzenie nienawiści i PRZYKRYWANIE cierpienia dzieci skrzywdzonych i pozbawionych możliwości domagania się sprawiedliwości.. Ich sprawy w całym prokuratura umarza. Stańmy z nimi murem. Kuba, dołączam do Ciebie. I zachęcam wszystkich innych do tego samego. Wygrane od TVP przekaze na poczet Fundacji zwalczajacych takie przestepstwa

A post shared by Renata Kaczoruk (@renul_ka) on

Oglądaliście film „Nic się nie stało”? Co o nim sądzicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry