Połącz się z nami

Rewelacyjna metamorfoza Sary z „Rolnik szuka żony”!

Moda i uroda

Rewelacyjna metamorfoza Sary z „Rolnik szuka żony”!

Sara z „Rolnik Szuka Żony” przeszła bardzo udaną metamorfozę. Postanowiła zrobić sobie grzywkę i zdecydowanie był to wybór w dziesiątkę! Z pewnością wygląda teraz rewelacyjnie!

Sara to uczestniczka 4 edycji popularnego programu „Rolnik Szuka Żony”. Chociaż od momentu jej udziału w show minęły już prawie dwa lata to gwiazda nadal jest na językach fanów programu. Rewelacyjna metamorfoza Sary z „Rolnik szuka żony”!

Kobieta walczyła o względy rolnika Karola. Była jedną z trzech kandydatek do jego serca. Jak się jednak okazało, rolnik nie wybrał żadnej z trzech kandydatek i zaczął spotykać się z kobietą o imieniu Jagoda.

Jak informowaliśmy Was miesiąc temu Sara nie załamała się po nieudanym związku, a rzec nawet można KWITNIE W OCZACH. Przeszła ogromną metamorfozę, na która zwróciliśmy uwagę już cztery tygodnie temu. Obchodząc hucznie swoje 29 urodziny dodała zdjęcia, na których wyglądała naprawdę dobrze!

Sara zmieniła swoją fryzurę. Przyciemniła włosy i wyglądała kwitnąco! Wnioskowaliśmy, że być może to nowy mężczyzna pojawił się w życiu kobiety, dlatego tak świetnie wygląda. Przeczytacie o tym TUTAJ.

Rewelacyjna metamorfoza Sary z „Rolnik szuka żony”!

Sara nie zwalnia tempa. Nadal wrzuca na swój profil na instagramie zdjęcia, na których wygląda coraz to lepiej. Dwa dni temu na swój profil na Instagramie dodała zdjęcie, którym zszokowała wszystkich fanów kolejną metamorfozą.
Sara postanowiła zrobić sobie GRZYWKĘ! Najnowsze zdjęcie podpisała:

„Dziewczyna z grzywką?‍♀️. Dla mnie i pewnie dla większości z Was włosy to świętość ?. Dlatego też, wizyta u fryzjera to niezły stres ?. Już kilka razy zdarzyło mi się , że tak zwane podpięcie końcówek skończyło się krótkimi włosami I łzami ?. Niektóre fryzjerki chyba nie ogarniaja tych kilku cm ?O których mówimy. Nie mówię już nawet o nieudanych kolorach tak, tak mialam juz chyba wszystkie kolory i wlosy poniszczone wyglądem przypominające siano.?Tym razem było jednak inaczej ?. Moja fryzjerka z Włoch, rozumiała mnie nawet kiedy nie mówiłam po włosku I tylko gestami pokazywałam co chce. Tak było te 17 lat temu. Na szczęście dziś znam włoski, ufam jej to I taka zmiana. Czy się Wam podoba? BO MI BARDZO. ❤?Czy to oznacza, że zmieniam swoje życie???”

Sara sama zwróciła uwagę, że zmienia swoje życie!
Kobiecie grzywka dodała uroku i wygląda rewelacyjnie. Fani gratulują podjęcia dobrej decyzji i zasypują kobietę komplementami.

Czy podoba się Wam nowa fryzura Sary?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry