Robert El Gendy: [wiek, kariera, Pytanie na śniadanie, Instagram]

24 lutego 2021
Przez: : KS

Robert El Gendy duża popularność zyskał prowadząc jeden z najchętniej oglądanych programów śniadaniowych w Polsce, czyli ,,Pytanie na śniadanie’’. Wiele osób interesuje się nie tylko jego karierą, ale także życiem prywatnym. Jeśli wy również jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Robert El Gendy: wiek

Ze względu na nazwisko dziennikarza, wiele osób zastanawia się jakie jest jego pochodzenie. Okazuje się, że mężczyzna przyszedł na świat w Polsce, a dokładniej Olsztynie. Jednakże, jego ojciec pochodzi z Egiptu, dlatego też nosi on zagraniczne nazwisko. W sieci można dotrzeć do informacji, że urodził się w 1978 roku, a w związku z tym w 2021 roku będzie obchodził swoje 43. urodziny. Oprócz tego, o jego życiu prywatnym wiadomo jeszcze, że jest w związku małżeńskim z Agatą. Owocem ich miłości jest troje dzieci: Maciej, Kuba oraz Oliwier.

Robert El Gendy: kariera

Wiele osób zastanawia się również, jak zaczęła się jego kariera w telewizji. Otóż, zanim trafił do programu ,,Pytanie na śniadanie’’, pracował w redakcji sportowej TVP 2. Niegdyś zdradził, że o pracy w mediach marzył od zawsze, mimo, że ukończył studia ekonomiczne. W programie najczęściej telewidzowie mieli okazje oglądać go u boku Tamary Gonzalez Perei. Aktualnie, pojawia się w duecie z Małgorzatą Opczowską.

Zobacz także: Co wiemy o Oliwii Górniak?

El Gendy wystąpił także w 3. edycji programu ,,Dance Dance Dance’’. Jego partnerką, podobnie jak w programie ,,Pytanie na śniadanie’’ była Małgorzata Opczowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robndy (@robertelgendy_)

Robert El Gendy: Instagram

Dziennikarz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @robertelgendy_. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam ponad 29,7 tysięcy użytkowników.

Źródło: Instagram Roberta El Gendy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej