Robert Gruszka: [wiek, Love Island 9, partnerka, Instagram]

10 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Robert Gruszka niedawno dołączył do uczestników 9 edycji Love Island i szybko zyskał sympatię ze strony widzów. Co o nim wiadomo? Kim jest Robert Love Island 9, ile ma lat, co robi na co dzień i jakiej partnerki szuka?

Robert Gruszka: wiek

Uczestnik nowej 9 edycji Love Island ma 28 lat. Mężczyzna urodził się i wychowywał w Wiedniu. Islander jest wszechstronnym artystą, fotografem, filmowcem i muzykiem. Robert posiada solidne wykształcenie informatyczne, które jednak ustąpiło miejsca jego pasji do świata sztuki. Islander pisze teksty, rysuje, a także chętnie fotografuje. Jedna z jego kolejnych pasji są także podróże. 28-latek nie ukrywa także, że lubi dobrą zabawę, a do tego kocha śpiewać. Jak twierdzi sam Robert, jest ciekawą osobą, jest dyplomatyczny i dobrze wpływa na otoczenie.

Love Island 9

Na początku marca ruszyła 9. edycja popularnego programu Love Island. Wyspa Miłości, którego prowadzącą ponownie została Karolina Gilon. Show, które zyskało szerokie grono fanów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, po raz kolejny zaprosiło grupę odważnych singli i singielek, gotowych otworzyć swoje serca na nowe relacje. Przez sześć tygodni uczestnicy mieli okazję mieszkać w przepięknej willi na słonecznej Hiszpanii, co stworzyło idealne warunki do nawiązywania nowych znajomości i budowania głębszych relacji. Single i singielki próbowali znaleźć swoje drugie połówki, biorąc udział w licznych zdaniach i randkach, które miały na celu przetestować ich relacje.
Już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, odbędzie się finał 9. edycji Love Island, podczas którego widzowie będą mieli ostatnie słowo w decydowaniu o tym, która para ma największe szanse na stworzenie prawdziwego związku także poza programem. To właśnie głosy telewidzów zadecydują, kto zdobędzie tytuł zwycięskiej pary tej edycji i tym samym kto zgarnie główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zobacz także: “Love Island 9”: Które pary znajdą w finale? Będą zmiany?!

Robert z Love Island 9: partnerka

28-letni Robert przyznał, że dotychczas nie miał dużo szczęścia w miłości. Szuka partnerki, z którą będzie mógł prowadzić ciekawe dyskusje i czegoś się od niej nauczyć. Czy to właśnie w Love Island odnajdzie swoją miłość? Przekonamy się z czasem.

Robert Love Island 9, fot. Instagram
Robert Love Island 9, fot. Instagram

Robert z Love Island 9: Instagram

Robert gruszka prowadzi swój profil na Instagramie. Konto uczestnika Love Island znaleźć można pod nazwą @lordprettypanther.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej