Połącz się z nami

Robert Janowski ostro o swoim następcy! Zarzucił Norbiemu kłamstwo! „Jest to dla mnie oszustwo”!

Rozrywka

Robert Janowski ostro o swoim następcy! Zarzucił Norbiemu kłamstwo! „Jest to dla mnie oszustwo”!

Roberta Janowskiego niemal wszyscy kojarzą z programem „Jaka to melodia”. Jakie było rozczarowanie widzów, kiedy okazało się, że prezenter rezygnuje, a pałeczkę po nim przejął Norbi. Teraz po kilku miesiącach od tej zmiany, Janowski postanowił wypowiedzieć się na temat swojego kolegi, przy czym nie szczędził mu słów krytyki! Zobaczcie !

W zeszłym roku Robert Janowski zaskoczył wszystkich swoją decyzją o odejściu z programu, który jakby się wydawało jest stworzony idealnie pod niego, a sam prezenter prowadził go przez 21 lat! Stacja nie chcąc rezygnować całkowicie z show, które miało niezłą oglądalność postanowiła na miejsce Janowskiego zatrudnić Norbiego. Chociaż nowy prowadzący przypadł widzom do gustu, a oglądalność programu, przez zmianę, wcale nie spadła, to swoje zdanie po kilku miesiącach na ten temat postanowił wyrazić Robert, który najwidoczniej nie jest zachwycony takim rozwojem sytuacji. Co mu się nie spodobało w nowej odsłonie programu?

Najwyraźniej Janowski ma wiele zarzutów do swojego następcy, a o wszystkim postanowił opowiedzieć w magazynie „Na Żywo”. Jak przyznał, zdarzyło mu się kilkakrotnie oglądnąć nowe odcinki programu jednak nie zrobiły one na nim wrażenia.

„Nie jest to moja estetyka i nie „wciągnąłem siꔄ- przyznał szczerze w wywiadzie.

W tym samym wywiadzie dla tygodnika, Janowski postanowił nie ukrywać swojej niechęci do nowego prowadzącego i powiedział kilka uszczypliwych słów na jego temat.

„Wykorzystywane są materiały z gwiazdami i muzyka nagrana jeszcze za moich czasów, a pan Norbert nawet się nie zająknie, usiłując wmówić telewidzom, że są to nowe wykonania. Jest to dla mnie oszustwo, a tego w pracy nie toleruję”– wyraził swoje zdanie wyraźnie zbulwersowany.

Jednak prezenter nie odsunął się całkowicie w cień i za niedługo będziemy mogli ponownie oglądać go na szklanym ekranie. Niedawno został gospodarzem nowego programu w TV PULS „Gra Muzyka”.

„Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki, a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego„– zapowiedziała nową produkcję prezes zarządu Media Corporation, Katarzyna Ocioszyńska.

Tak więc fani Roberta mogą mieć naprawdę powody do radości, bo jak wiemy, Janowski świetnie się spisuje w prowadzeniu programów muzycznych, gdzie po niemal 21 latach, bez wątpienia jest specem w tym kierunku! Program na naszych ekranach będziemy mogli oglądać już jesienią tego roku!

Wiedzieliście, że w „Jaka to melodia” wykorzystują wciąż archiwalne materiały? A może czekacie już na nowy program Roberta?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry