Połącz się z nami

Robert Kochanek już spotyka się z inną kobietą? W sieci pojawiały się zdjęcia, jak obejmuje atrakcyjną brunetkę

Kochanek ma nową partnerkę?

Z życia gwiazd

Robert Kochanek już spotyka się z inną kobietą? W sieci pojawiały się zdjęcia, jak obejmuje atrakcyjną brunetkę

Chociaż wielu fanów show 40 kontra 20 liczyło na to, że związek Kingi Zapadki i Roberta Kochanka zakończy się nawet ślubem, kilka tygodni temu okazało się, że para postanowiła się rozstać. Wszystko wskazuje na to, że Kochanek już spotyka się z inną kobietą.

40 kontra 20

Kinga Zapadka i Robert Kochanek byli uczestnikami 1. sezonu 40 kontra 20. Między programowym seniorem oraz 25-latką szybko narodziła się silna więź, jednak w relacji tej nie brakowało także wielu nieporozumień. Doszło nawet do tego, że Robert podziękował Kindze za udział w show, nie wierząc w szczerość jej intencji. Gdy inna uczestniczka odeszła z programu na własne życzenie i Zapadka mogła wrócić do walki o uczucie Roberta, mężczyzna zrozumiał, że to właśnie z nią chce być.

Para przez kilka miesięcy cieszyła się swoim związkiem i po zakończeniu emisji programu potwierdziła, że nadal są razem. Nikt nie spodziewał się, że nad związkiem Kingi i Roberta zaczęły pojawiać się czarne chmury.

Pod koniec listopada Kinga Zapadka za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych przekazała, że jej związek z Robertem właśnie dobiegł końca. 25-latka opublikowała na swoim Instagramie krótkie oświadczenie, w którym podziękowała Robertowi za życiową lekcję.

„Drodzy, z uwagi, że byliście ze mną od początku programu. Chciałabym Wam podziękować za wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. Jednocześnie, pragnę poinformować Was, że związek z Robertem dobiegł końca. (…)” – poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Zapadka

Kochanek spotyka się z nową dziewczyną?

Wydawało się, że Kinga i Robert rozstali się w przyjaznej atmosferze. Wkrótce okazało się, że tak nie jest. Gdy jakiś czas temu Kochanek stwierdził na swoim Instagramie, że nie tęskni za Kingą, gdy tęsknić można jedynie za osobami szczerymi, Zapadka długo nie czekała i zagroziła, że jeśli nadal będzie w podobny sposób wykorzystywana, podzieli się z internautami dowodami, które prawdopodobnie postawią jej byłego partnera w niekorzystnym świetle.

Zobacz także: Zapadka ujawni szokujące materiały związane z Robertem Kochankiem?

Póki co atmosfera pomiędzy byłymi partnerami nieco ucichła i wszystko wskazuje na to, że Robert postanowił otworzyć swoje serce na nowe uczucie. W sieci już zaczęły pojawiać się zdjęcia, na których tancerz obejmuje atrakcyjną brunetkę, nie szczędząc jej czułości.

Zdjęcia Roberta Kochanka
Kochanek z 40 kontra 20

Póki co uczestnik 1. edycji 40 kontra 20 nie potwierdził, że zaczął spotykać się z inną kobietą.

źródło: Instagram Roberta Kochanka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry