Robert Koszucki[ mister,wiek, kariera Instagram]

14 sierpnia 2019
Przez: : KS

Kolejną gwiazdą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest Robert Koszucki. Możecie go kojarzyć z konkursów takich jak: Mister Poland czy Mister World! Zapewniamy, że niektóre fakty o aktorze niewątpliwie Cię zaskoczą.

Robert Koszucki: mister

Dla wielu może być zaskoczeniem, że przystojny aktor startował w wyborach na mistera. Co ciekawe, w 1997 roku zdobył tytuł Mister Poland, a rok później reprezentował nasz kraj w konkursie Mister World. Trzeba przyznać, że upłynęło już trochę czasu, a pan Robert nadal w formie. Aktualnie jest z wiązany z Karoliną Szykier-Koszucką. Para wychowuje córeczkę Leę.

Zobacz także: „Hotel Paradise 4”: Jakub Bzdawka nowym uczestnikiem show! Finalista Mister Polski 2019 był łączony z Julią Wieniawą!

Robert Koszucki: wiek

Urodził się 18 lipca 1977 roku w Krakowie i tam też zaczął swoją przygodę z aktorstwem. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Ciekawey jest fakt, związany z jego nazwiskiem. Mianowicie zdarza się, że można znaleźć go na przykład w Internecie jako Roberta Szykier-Kaszuckiego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Koszucki (@robert.koszucki)

Robert Koszucki: kariera

Zadebiutował w popularnym niegdyś serialu Samo życie. Jego fani na pewno pamiętają go w roli Roberta Szwarca. Widziano go też w kolejnej produkcji Polsatu pod tytułem Fala zbrodni. Jednakże największe uznanie przyniosła mu postać doktora Rafała Konicy, w którego wciela się od lat w Na dobre i na złe. Dodatkowo, czynnie gra w teatrze. Udział w Twoja twarz brzmi znajomo nie będzie jego debiutem w programie rozrywkowym. Mianowicie, swoich sił próbował też w Tańcu z gwiazdami.

Zobacz także: Kiedy finał programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Sprawdźcie, żeby nie przegapić!

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami”: Iwona Pavlovic ma swojego faworyta? Kto jej zdaniem powinien wygrać finał?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Koszucki (@robert.koszucki)

Robert Koszucki: Instagram

Jeżeli jesteście ciekawi co na co dzień robi Robert Koszuckim warto odwiedzić jego konto na Instagramie. Kryje się pod nazwą @robert.koszucki. Aktualna liczba jego fanów na tym serwisie wynosi 10,5 tysiąca. Zamieszcza tam aktualne zdjęcia z planów czy podróży. Czy myślicie, że podoła zadaniu jakie postawili przed nim producenci popularnego programu? Premiera nowego sezonu już jesienią na antenie Polsatu!

Źródło: Instagram robert.koszucki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej