„Taniec z gwiazdami”: Iwona Pavlovic ma swojego faworyta? Kto jej zdaniem powinien wygrać finał?

19 października 2021
Przez: : W.M.

Już w najbliższy poniedziałek wielki finał 12. edycji Tańca z gwiazdami, w którym zmierzą się ze sobą dwie najlepsze pary. Iwona Pavlovic zdradziła, za kogo trzyma kciuki w finale.

Taniec z gwiazdami półfinał

Za nami wyjątkowo emocjonujący półfinał 12. edycji Tańca z gwiazdami. W ostatnim odcinku tanecznego show na parkiecie zmierzyły się ze sobą trzy pary, lecz do finału zakwalifikować mogły się jedynie dwie. Po pierwszych dwóch rundach okazało się, że najwięcej głosów otrzymali Piotr Mróz oraz Hanną Żudziewicz i to oni jako pierwsi dowiedzieli się, że zatańczą w finale TzG. Oliwię Bieniuk i Michała Bartkiewicza oraz Kajrę i Rafała Maseraka czekała dogrywka.

Pierwszą parą, która walczyła o udział w finale, byli Oliwia i Michał. Salsa w ich wykonaniu spodobała się jurorom, którzy zgodnie stwierdzili, że był to ich najlepszy taniec w tym sezonie. Para otrzymała 32 punkty.

Zobacz także: Co działo się w półfinale Tańca z gwiazdami?

Kajra i Maseraka zaprezentowali się widzom po raz kolejny w zmysłowej rumbie. Perfekcyjnie wykonanie zachwyciło jury i para otrzymała zasłużone 40 pkt. O tym, kto znalazł się w finale, decydowały głosy widzów. W półfinałowym odcinku Tańca z gwiazdami z programem pożegnać musieli się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, co oznaczało, że już za tydzień w finale TzG zobaczymy Magdaleną „Kajrę” Kajrowicz oraz Rafała Maseraka.

Iwona Pavlovic ma faworytą?

25 października widzów stacji Polsat czekać będą wielkie emocje. To właśnie tego dnia odbędzie się finał najnowszej edycji Tańca z gwiazdami, w którym zatańczą Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kajra i Rafał Maserak.

Zobacz także: Jak Pavlovic wygląda bez makijażu?

Iwona Pavlovic, która od lat ocenia występy gwiazd w tanecznym show, w jednym z ostatnich wywiadów skomentowała półfinałowy odcinek. „Czarna Mamba” przyznała, że marzyła, aby w finale zmierzyły się ze sobą dwie najlepsze pary i tak się właśnie stało.

„Teraz będę spała spokojnie. Według mnie to jest mój finał marzeń. I to nie chodzi o personalia żadnej gwiazdy, która wzięła udział w tym programie, tylko o rzeczywistą jakość tańca. Bo naprawdę uważam, że i Piotr i Kajra świetnie tańczą.”

W ostatnim odcinku Pavlovic w rozmowie z Kajrą przyznała, że chciałaby, aby w końcu Taniec z gwiazdami wygrała kobieta. Jak dodała w rozmowie z JastrząbPost, żartowała nawet z Piotrem Malitowskim, że to jej będzie kibicować w finale. Iwona dodała jednak, że zarówno Piotr, jak i Kajra tańczą doskonale i oboje zasługują na zwycięstwo.

„Teraz nasze głosy i nasze oceny nie będą brane pod uwagę, tylko kto będzie miał więcej SMS-ów ten wygra. Ja chyba pogodzę się z każdym wynikiem. Chociaż żartowaliśmy sobie z Piotrem, że jestem za Kajrą. Ale to może być taka łączność kobiety z kobietą. Naprawdę uważam, że jedno i drugie zasługuje na zwycięstwo.”

Która para Waszym zdaniem powinna wygrać 12. Edycję Tańca z gwiazdami?

źródło: Instagram TzG/Jastrząb Post

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej