Robert Lewandowski i kilku piłkarzy mają skutki uboczne po szczepionce! Jaki preparat wybrali?

26 maja 2021
Przez: : M.J

Jak podaje jeden z portali Robert Lewandowski oraz trzech jego kolegów z drużyny nie wzięło udziału podczas porannego treningu w Opalenicy, gdzie kadra przygotowuje się do Euro 2021. Wiadomo, że kapitan naszej drużyny przyjął już szczepionkę. Jak się okazuje wraz z innymi kolegami z drużyny odczuwa skutki uboczne szczepienia.

Euro 2021

Reprezentacja Polski od poniedziałku 24 maja przygotowuje się pod czujnym okiem trenera Paulo Suosa do Euro 2021. Na zgrupowaniu nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego, który już podczas pierwszej konferencji prasowej został zapytany przez dziennikarzy o szczepienia. Wówczas jeszcze nie wiedział, jakiej firmy preparat będą przyjmowali sportowcy oraz kiedy to nastąpi:

“Wiem, że mamy być szczepieni, ale nie wiem jeszcze kiedy. Sam nie znam jeszcze dokładnego planu, ale będzie pewnie rozmowa z doktorem. Nawet nie wiem, jakie szczepionki są”– mówił Lewy podczas konferencji w Opalenicy.

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Jak się okazuje, we wtorek wszyscy chętni piłkarze zaszczepili się przeciwko Covid-19 preparatem jednodawkowym firmy Johnson&Johnson. Jak podają media, w sumie zaszczepiło się 19 graczy.
Dzień później w mediach pojawiła się wiadomość, że czterech piłkarzy odczuło skutki uboczne po szczepionce.

Czterech piłkarzy nie wzięło udziału w porannym treningu

Jak podaje portal Onet, skutki uboczne po przyjęciu preparatu Johnson&Johnson odczuło czterech piłkarzy. Oprócz Roberta Lewandowskiego na treningu nie pojawili się Jakub Moder, Arkadiusz Milik oraz Kamil Jóźwiak. Rzecznik PZPN poinformował również, że ośmiu piłkarzy grających w Reprezentacji Polski nie poszło w ślady swoich kolegów i nie przyjęło szczepionki. Wiadomo również, że czterech z nich chorobę ma już za sobą, a kolejna czwórka nie została do tej pory zakażona.

Zobacz także: Starsza córka Roberta Lewandowskiego weszła w kadr podczas wywiadu!

W mediach społecznościowych pojawił się wpis Tomasza Włodarczyka z serwisu meczyki.pl, który poinformował o tym, że czwórka piłkarzy nie pojawiła się na porannym treningu. Jak zaznaczył, niektórzy mają jedynie lekkie dolegliwości poszczepienne.

Zgrupowanie kadry potrwa do 8 czerwca. Już 1 czerwca Polska zmierzy się z Rosją w meczu towarzyskim, a tydzień później zagra z Islandią.

Źródło: Onet.pl / Instagram Roberta Lewandowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej