Robert Lewandowski został okradziony na setki tysięcy! Sam próbował złapać złodziei!

19 sierpnia 2022
Przez: : KS

Robert Lewandowski i jego transfer do katalońskiego klubu wywołały ogromne zainteresowanie na całym świecie. Jeden z najlepszych piłkarzy na świcie zadebiutował już w barwach FC Barcelony. Jak się okazuje, zdążył spotkać go już również przykry incydent!

Robert Lewandowski w Barcelonie

Śmiało można stwierdzić, że Robert Lewandowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii tego sportu. Aktualnie, stawia się go również w światowej czołówce reprezentantów tej dyscypliny. W związku z tym, nie ma się co dziwić, że jego transfer do swojej drużyny ubiegały się najlepsze kluby na świecie.

Ostatecznie, Polak zdecydował się na przejście z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Katalońska drużyna musiała zapłacić za napastnika kosmiczną kwotę. Lewandowski miał już okazję zadebiutować w nowej drużynie i wraz z pozostałymi zawodnikami pilnie przygotowuje się do rywalizacji o najwyższe cele w tym sezonie klubowym.

Robert Lewandowski w Barcelonei
Robert Lewandowski w barwach FC Barcelony

Zobacz także: Co hiszpańskie media sądzą o Ani Lewandowskiej?

Robert Lewandowski okradziony

Jak się okazuje, polski piłkarz ma już także za sobą mniej przyjemną sytuację, która spotkała go w Barcelonie. Otóż, przed ośrodkiem treningowym katalońskiej drużyny skradziono mu zegarek i telefon. Wszystko stało się, gdy rozdawał autografy zgromadzonym fanom, a rzeczy zostawił w aucie.

Jak podają hiszpańskie media, w sumie wartość przedmiotów, które napastnicy zabrali Lewandowskiemu wynosiła setki tysięcy złotych.

Co więcej, piłkarz udał się w pościg za rabusiami, jednak nie udało mu się ich schwytać. Na szczęście, pomogła mu lokalna policja. Ostatecznie, na szczęście napastnik został złapany, a skradzione przedmioty odzyskane. Co najważniejsze, z całej sytuacji Lewandowski wyszedł bez żadnego uszczerbku na zdrowi.

Mamy nadzieję, że całe zajście nie wpłynie negatywnie  na treningi Roberta Lewandowskiego w Barcelonie i niebawem na boisku zaprezentuje swoją najlepszą stronę!

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej