Robert Lewandowski opowiedział o Klarze i Laurze! Starsza córka potrafi go zaskoczyć

24 września 2021
Przez: : M.J

Ostatnio w Faktach po faktach gościem Anity Werner był Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski po raz pierwszy otworzył się na temat życia rodzinnego i opowiedział nieco więcej o swoich pociechach. Czym dziewczynki go zaskakują? Jak się okazuje, Klara zaczyna rozumieć, że ma sławnego tatę.

Robert i Ania Lewandowscy

Robert Lewandowski może się uznawać za prawdziwego szczęściarza. Jego kariera cały czas nabiera tempa, a on sam osiąga kolejne sukcesy. Piłkarz ma również poukładane życie rodzinne. Wraz z żoną Anią Lewandowską doczekali się dwóch pociech. Klara przyszła na świat w 2017 roku natomiast młodsza córka Lewego urodziła się w maju 2020 roku.

Lewandowski z Klarą i Laurą.
Robert Lewandowski z córkami,

Lewandowscy nie mają w swoim zwyczaju dzieleniem się życiem prywatnym, jednak czasami robią wyjątki. Tym razem to piłkarz opowiedział nieco więcej o swoich córkach. Jakie są i czym się różnią?

Robert Lewandowski opowiedział o córkach

Lewandowski był gościem Anity Werner w Faktach po faktach. Opowiedział nie tylko o swojej karierze, ale również otworzył się na temat życia rodzinnego. Jak podkreślił, starsza córka jest na tym etapie, że powoli rozumie, iż jej tato jest sławną osobą. Często zadaje mnóstwo pytań, na które piłkarz nie zawsze zna odpowiedzi:

“Tych pytań jest teraz codziennie masa i na każdy temat. Klara jest na takim etapie w życiu, gdzie zaczyna się pytać, dlaczego robię sobie zdjęcia z osobami na ulicy, dlaczego do mnie podchodzą. Pytań jest mnóstwo, czasami nad odpowiedziami muszę się zastanowić. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie jest nic standardowego, jeśli twój tata do końca spokojnie nie może przejść przez ulicę niezauważony”– powiedział Robert o starszej córce.

Klara, Laura i Robert Lewandowscy.
Robert spędza każdą wolną chwilę z córkami.

Mogliśmy się również dowiedzieć, że córki Ani i Roberta są zupełnie inne. Klara, która niejednokrotnie zachwycała internautów swoimi umiejętnościami jest dzieckiem, którego wszędzie jest pełno. Natomiast Laura należy do grona tych spokojniejszych dzieci. Jednak jak podkreślił piłkarz, nie ma pojęcia co będzie za kilka lat:

“Myślę, że Laura jest jeszcze trochę za mała, żeby to dokładnie ocenić, ale są na pewno różne. Różnią się charakterami. Oczywiście nie wiem, jak to będzie za pół roku, za rok, dwa, może się to znowu zmienić, ale zdecydowanie Klara jest dzieckiem, które się mało zatrzymuje. Lubi cały czas próbować czegoś nowego, jest chętna.

Laura jest bardziej z tych spokojnych dzieci, ale to pytanie, co będzie dalej. Na pewno jest to wielka frajda, wielkie szczęście, wracać do domu i widzieć te uśmiechy na twarzach”.

Zobacz także: Plejada gwiazd na imprezie urodzinowej Lewego. Mamy zdjęcia

Jak również dodał na zakończenie.

“To jest dla nas wielkie wyzwanie, żeby stąpać po ziemi, być normalnym. Bo oczywiście normalni jesteśmy, chociaż nie wiem do końca, co to oznacza. Chcemy być osobami, które czują się dumne z tego, co robimy, kim jesteśmy”.

Źródło: Media / Instagram Roberta Lewandowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej