Połącz się z nami

Robert Motyka: [wiek, Paranienormalni, triathlon, Instagram]

Opisy gwiazd

Robert Motyka: [wiek, Paranienormalni, triathlon, Instagram]

Robert Motyka bez wątpienia jest postacią dobrze znaną wszystkim wielbicielom skeczy kabaretowych. Jego popularność zaczęła się już kilkanaście lat temu. Przez cały ten czas, mężczyzna nie boi się również podejmować nowych wyzwań. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze zawodowej, ale również życiu prywatnym, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Robert Motyka (@robert_motyka_official)

Robert Motyka: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Motyka pochodzi z Sieniawy Żarskiej położonej w województwie lubuskim. Urodził się 7 czerwca 1974 roku, w związku z czym w tym roku skończył 46 lat. Co ciekawe, jest absolwentem technikum weterynaryjnego w Jeleniej Górze. Następnie, starał się o dostanie do szkoły aktorskiej we Wrocławiu, jednakże jego plany nie zakończyły się sukcesem. Między innymi, pracował w bibliotece i rozgłośni radiowej. Nie ukrywa, że pomimo pogodnego usposobienia, potrafi być również cholerykiem.

Robert Motyka: Paranienormalni

Jak wiadomo, Robert wraz z Igorem Kwiatkowskim założyli kabaret Paranienormalni w 2004 roku. Okazuje się, że poznali się podczas castingu do programu satyrycznego, w którym starali się o tą samą posadę. Połączyło ich nie tylko zamiłowanie do skeczy, ale także wieloletnia przyjaźń, która zakończyła się wraz z odejściem Kwiatkowskiego z grupy. Miało to miejsce w 2018 roku, a Motyka przez długi czas nie mógł pogodzić się z zachowaniem najbliższego kolegi. Po przerwie, Paranienormalni funkcjonują na estradzie dalej, lecz bez jednego z założycieli.

Robert Motyka: triathlon

W czasie, gdy miał przerwę od występów publicznych, mógł skupić się na innych aktywnościach przynoszących mu radość. Między innymi, odkrył, że dużą satysfakcje przynosi mu przełamywanie własnych barier fizycznych. Od tamtego czasu, kolejną pasją Motyki stały się maraton, a następnie triathlony. Kabareciarz przyznaje, że wiele wsparcia uzyskuje zawsze od żony Moniki, na którą zawsze może liczyć. Razem wychowują dwoje dzieci.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez ka (@robert_motyka_official)

Robert Motyka: Instagram

Artysta kabaretowy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @robert_motyka_official, a jego aktywność śledzi tam ponad 14 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Roka (@robert_motyka_official)

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry