Roman Osadchiy: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami, Instagram]

27 lipca 2022
Przez: : KS

Roman Osadchiy to tancerz, który pochodzi z Ukrainy. Okazuje się, że widzowie programu Taniec z gwiazdami będą mieli niebawem poznać go lepiej, bowiem będzie towarzyszył na parkiecie jednej z gwiazd. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Roman Osadchiy: wiek

Kilka podstawowych informacji na temat Romana możemy dowiedzieć się z jego profili w social mediach. Okazuje się, że tancerz pochodzi z małej miejscowości na Ukrainie, choć od jakiegoś czasu mieszka i rozwija swoją karierę w Polsce, a dokładnie w Warszawie. Możemy być pewni, że więcej na jego temat będziemy mieli okazję dowiedzieć się podczas występów na parkiecie w programie Taniec z gwiazdami.

Roman Osadchiy Taniec z gwiazdami
Roman Osadchiy w Tańcu z gwiazdami

Zobacz także: Co wiemy o Dominiku Rudnickim-Sipajło?

Roman Osadchiy: kariera

Co ciekawe, swoją przygodę z tańcem tancerz z Ukrainy zaczął dzięki babci. To właśnie ona zaprowadziła go na pierwsze zajęcia, kiedy miał cztery lata. Wraz z upływem czasu, taniec zaczął być nie tylko jego pasją, ale także zawodem i całym życiem. Do tej pory udało mu się zdobyć wiele wyróżnień i tytułów na różnego rodzaju turniejach i zawodach.

Okazuje się, że przygoda taneczna Romana w Polsce zaczęła się przez przypadek. Niespodziewanie znalazł się na zajęciach właśnie w naszym kraju i zdecydował, że właśnie tu będzie kontynuował swoją karierę. Nie ukrywa, że te lekcje wywarły na nim duże wrażenie.

Już oficjalnie wiadomo, że Roman zadebiutuje na parkiecie programu Taniec z gwiazdami 13. To niewątpliwie ciekawa przygoda i duże wyzwanie dla młodego tancerza.

Roman Osadchiy: Instagram

Roman, który zaprezentuje się przed polskimi telewidzami prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mr_rlevchenko. Jesteśmy przekonani, że liczba jego followersów szybko wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej