Robert Szpręgiel: [wiek, kariera, Twoja twarz brzmi znajomo, Instagram]

5 lipca 2022
Przez: : KS

Robert Szpręgiel to śpiewak operowy, który jest jednym z uczestników 17. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Robert Szpręgiel: wiek

Okazuje się, że w sieci trudno dotrzeć do informacji na temat jakichkolwiek informacji na temat życia prywatnego Roberta. Tajemnicą na chwilę obecną pozostaje również jego wiek. Być może mężczyzna zdradzi więcej na swój temat podczas udziału w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Wiadomo natomiast, że jest bardzo dobrze wykształcony muzycznie. Mianowicie, jest absolwentem Gdańskiej Akademii Muzycznej. Po ukończeniu studiów wrócił do Warszawy, gdzie rozpoczął pracę nad swoją karierą.

Zobacz także: Co wiemy o Katarzynie Polewany?

Robert Szpręgiel: kariera

Nie bez powodu Szpręgiela nazywa się jednym z najlepszych barytonów w Polsce. Na swoim koncie ma role w najsłynniejszych spektaklach operowych oraz musicalach. Na przestrzeni lat wstępował na różnych scenach. Między innymi, jego głos można usłyszeć w Teatrze Muzycznym Roma. Zagrał w spektaklach Piotruś Pan i Orfeusz w piekle.

Następnie, zaczął występować jako solista w Warszawskiej Operze Kameralnej. Publiczność miała okazję oglądać go w dziełach Mozarta, Verdiego oraz Moniuszki.

Już oficjalnie wiadomo, że śpiewak barytonowy został jednym z uczestników 17. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Odcinki z jego udziałem będą miały premierę już jesienią 2022 roku oczywiście na antenie Polsatu. Prócz Szpręgiela tym razem zobaczymy na scenie Kasię Wilk, Michała Milowicza, Kuba Zdrójkowski oraz Katarzyna Polewany.

Robert Szpręgiel: Instagram

Wokalista Warszawskiej Opery Kameralnej, który wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo 17 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @rszpregiel. Niewątpliwie, po udziale w muzycznym show Polsatu jego popularność w social mediach wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej